Napao vozača trolejbusa jer mu nije dozvolio da u vozilo uđe sa psom

29.11.2019. 11:26
0
IZVOR: klix.ba

Napadač na vozača Kantonalnog javnog komunalnog preduzeća GRAS K. K. (32) uhapšen je juče u 12.30 sati na Dobrinji, potvrđeno je u Upravi policije Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo.

– Policijski službenici Četvrte PU su, zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivična djela “laka tjelesna povreda” i “oštećenje tuđe stvari”, na štetu Š.M. iz Sarajeva, uhapsili K.K. rođenog 1985. godine takođe iz Sarajeva – saošteno je iz MUP KS.

Policijski službenici su, kako je to saopšteno, istog dana u 16.55. sati K.K. predali postupajućem tužiocu Kantonalnog tužilaštva Sarajevo, nakon kriminalističke obrade u prostorijama Uprave policije MUP KS.

Podsjećamo, 25. novembra je vozača trolejbusa sarajevskog preduzeća GRAS fizički napao mladić kojem nije dozvoljeno da uđe u vozilo javnog gradskog prijevoza sa psom. Nakon napada mladić je pobjegao je s mjesta događaja.

Komentari 0
Povezane vijesti
Ukras Sarajeva – Čudotvorna sarajevska Bogorodica Ukras Sarajeva – Čudotvorna sarajevska Bogorodica
Zemljotres u okolini Sarajeva Zemljotres u okolini Sarajeva
Određen jednomjesečni pritvor osumnjičenima za ubistvo u sarajevskom naselju Dobrinja Određen jednomjesečni pritvor osumnjičenima za ubistvo u sarajevskom naselju Dobrinja
Najčitanije
  • Na današnji dan prije 81. godinu oslobođen Jasenovac
    13h 10m
    5
  • Istočna Ilidža: Uhapšeno lice zbog ugrožavanja sigurnosti i napada na policajce
    11h 26m
    1
  • ViK Istočno Sarajevo: Vanredno obavještenje
    13h 36m
    0
  • Održana Svečana akademija povodom Dana i krsne slave Istočne Ilidže
    23h 55m
    1
  • Sjećanje na žrtve jednog od najvećih zločina NATO agresije: Murino (VIDEO)
    13h 22m
    2