Naš grad bogatiji za dva dječaka

29.12.2022. 08:20
0
IZVOR: katera.news

U porodilištu bolnice u Istočnom Sarajevu u toku protekla 24 časa rođena su dva dječaka.

Ljekarsku intervenciju zatražilo je 46 pacijenata.

Grad uredno snabdijeven vodom i električnom energijom.

U porodilištu bolnice u Foči rođen je jedan dječak.

Ljekarsku intervenciju u bolnici u Foči zatražilo je 20 pacijenata.

U Domu zdravlja „Dr Ljubomir Ćeranić“ u Sokocu ljekarsku intervenciju zatražilo je 9 pacijenata.

Teritorijalne vatrogasne jedinice u protekla 24 časa imale su jednu intervenciju.

Čajniče,

Intrevencija na gašenju zapaljenog dimnjaka u Ulici .S.J. Vukotića na zgradi komunalnog preduzeća. Požar je ugašen i nema materijalne štete.

Magla jutros smanjuje vidljivost na putevima u kotlinama uz riječne tokove, a u višim predjelima je moguća poledica, pa se vozačima savjetuje dodatni oprez, saopšteno je iz Auto-moto saveza Republike Srpske.

Radovi se izvode na magistralnom putu Gradiška-Nova Topola-Klašnice, Sokolac-Podromanija, Banjaluka-Srpske Toplice, Brod na Drini /Foča/-Hum /Šćepan Polje/, Prijedor-Stara Rijeka, Prijedor-Kozarac, na magistralnom putu kod Doboja gdje je u toku gradnja auto-puta.

Izmjene u saobraćaju su i na putevima Stari Ugljevik-Glavičice, u rejonu Starog Ugljevika, Srbac-Gornja Vijaka--Razboj, Razboj-Tedin Han i Tedin Han-Teslić, Foča-Goražde u Filipovićima, Ukrina-Gornja Vijaka i Brod na Drini-granični prelaz Hum/Šćepan Polje.

Na graničnim prelazima jutros nema dužih zadržavanja.

U Republici Srpskoj i FBiH danas će preovladavati toplije vrijeme, uz promjenljivu oblačnost i više sunčanih perioda, a maksimalna temperatura vazduha biće i do 15 stepeni Celzijusovih.

Na krajnjem jugu i jugozapadu očekuje se oblačnije uz povremeno slabu kišu, a magla će se ponegdje zadržavati duže tokom dana, uz svježije vrijeme, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Vjetar slab do umjeren jugozapadni, na zapadu lokalno i pojačan. Maksimalna temperatura vazduha od devet do 15, u višim predjelima i mjestima sa maglom od pet stepeni Celzijusovih.

U većini krajeva jutros preovladava pretežno oblačno, sa maglom po kotlinama, a lokalno slaba kiša zabilježena je u Hercegovini i zapadnim područjima, podaci su Federalnog hidrometeorološkog zavoda.

Temperatura vazduha u 7.00 časova: Bjelašnica minus tri, Sokolac minus dva, Han Pijesak i Srebrenica minus jedan, Bijeljina, Doboj, Sarajevo, Tuzla, Zenica, Srbac, Novi Grad, Šipovo i Čemerno dva, Banjaluka, Zvornik, Višegrad, Rudo i Nevesinje tri, Gacko i Kalinovik četiri, Mrkonjić Grad pet, Bileća i Ribnik šest, Trebinje i Drinić sedam, Mostar osam i Neum 11 stepeni Celzijusovih.

Komentari 0
Povezane vijesti
Pretežno sunčano, ponegdje moguća kiša Pretežno sunčano, ponegdje moguća kiša
Naš grad bogatiji za tri stanovnika Naš grad bogatiji za tri stanovnika
Grad bogatiji za četiri stanovnika Grad bogatiji za četiri stanovnika
Najčitanije
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    19h 49m
    2
  • ViK Istočno Sarajevo: Vanredno obavještenje
    22h 28m
    4
  • Lile na Romaniji okupile "i staro i mlado"
    15h 28m
    1
  • Miličević planira da izbjegne svoju odgovornost na Skupštini SDS-a?!
    14h 27m
    3
  • Zelengora - veliko neopojano groblje kraljevih vojnika
    21h 57m
    3