NBA: 16 košarkaša pozitivno na virus korona

27.06.2020. 10:00
0
IZVOR: Glas Srpske

NBA liga saopštila je da je od 302 testirana košarkaša, njih 16 pozitivno na virus korona.

Informaciju je prvi saopštio Adrijan Vojnarovski, a potom je i potvrđena od čelnih ljudi najjače košarkaške lige na svijetu.

Imena košarkaša nisu saopštena.

Prethodnih dana saopšteno je da su trojica košarkaša Sakramenta pozitivna na virus Kovid-19, kao i dva igrača iz Finiksa, odnosno Malkolm Brogdon iz Indijane.

Takođe, na virus korona pozitivan je i srpski košarkaš Nikola Jokić.

Kada se košarkaši oporave pridružiće se timovima i krenuće u pripreme za novu sezonu.

Nastavak NBA lige očekuje se za kraj jula.

 

Komentari 0
Povezane vijesti
„Partizan“ u polufinalu ABA lige „Partizan“ u polufinalu ABA lige
Vlaseničanke predvodile "Vojvodinu 021" do srebrne medalje Vlaseničanke predvodile "Vojvodinu 021" do srebrne medalje
Košarkaši „Jahorine“ savladali „Slobodu“ iz Tuzle Košarkaši „Jahorine“ savladali „Slobodu“ iz Tuzle
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    6h 28m
    3
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    6h 14m
    0
  • Usvojen Pravilnik o povratu PDV-a na prvu nekretninu
    7h 35m
    0
  • Akcija prikupljanja sredstava za tron ikone Bogorodice Mlekopitateljnice na Palama
    4h 51m
    1
  • Pozovimo 17185 za Aleksandru Ilić
    9h 56m
    0