NBA: 16 кошаркаша позитивно на вирус корона

27.06.2020. 10:00
0
ИЗВОР: Глас Српске

NBA лига саопштила је да је од 302 тестирана кошаркаша, њих 16 позитивно на вирус корона.

Информацију је први саопштио Адријан Војнаровски, а потом је и потврђена од челних људи најјаче кошаркашке лиге на свијету.

Имена кошаркаша нису саопштена.

Претходних дана саопштено је да су тројица кошаркаша Сакрамента позитивна на вирус Ковид-19, као и два играча из Финикса, односно Малколм Брогдон из Индијане.

Такође, на вирус корона позитиван је и српски кошаркаш Никола Јокић.

Када се кошаркаши опораве придружиће се тимовима и кренуће у припреме за нову сезону.

Наставак NBA лиге очекује се за крај јула.

 

Коментари 0
Повезане вијести
„Партизан“ у полуфиналу АБА лиге „Партизан“ у полуфиналу АБА лиге
Власеничанке предводиле "Војводину 021" до сребрне медаље Власеничанке предводиле "Војводину 021" до сребрне медаље
Кошаркаши „Јахорине“ савладали „Слободу“ из Тузле Кошаркаши „Јахорине“ савладали „Слободу“ из Тузле
Најчитаније
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    23h 53m
    0
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    4h 54m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    4h 40m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    6h 1m
    0
  • Позовимо 17185 за Александру Илић
    8h 22m
    0