Nemanja Majdov dovodi svjetsku džudo elitu u Istočno Sarajevo

01.08.2022. 17:21
0
IZVOR: sportdc.net

Svjetski džudo prvak iz Istočnog Sarajeva, Nemanja Majdov, dovodi ove sedmice svjetsku džudo elitu u Istočno Sarajevo.

Od srijede do subote po prvi put u Istočnom Sarajevu biće održana "Majdov Akademija", gdje će polaznici akademije imati priliku da uče od džudista svjetske klase.

Pored domaćina, Nemanje Majdova, njegovog oca Ljubiše i brata Stefana, tu će biti i specijalni gosti Zebeda Rekviašvili iz Gruzije, evropska bronza, pa Amandin Bušar iz Francuske, olimpijska zlatna iz Tokija, evropska prvakinja i svjetska bronzana, zatim Kristijan Tot, olimpijska bronza, svjetsko i evropsko srebro, Sugoi Urirate iz Španije, svjetsko zlato, evropska bronza, a biće tu i Leonid i Mikita Svirid, zatim regionalne džudo zvijezde Larisa Cerić, Amel Mekić, Ilija Ciganović, Danilo Pantić, Petar Zadro, Strahinja Buncić, Marica Perišić, Srđan Mrvaljević, Milica Nikolić, Andrea Stojadinov i drugi.

Akreditacija učesnika za akademiju je 3. avgusta, a akademija počinje 4. avgusta. Posljednjeg dana, 6. avgusta, zakazan je panel za diskusiju na kojem će učesnicima govoriti o svojim iskustvima Nemanja Majdov, Amandin Bušar i profesor doktor Aleksandar Jakovljević.

 

Komentari 0
Povezane vijesti
U ponedjeljak premijera predstave "Zagonetne varijacije" u Narodnom pozorištu Istočno Sarajevo U ponedjeljak premijera predstave "Zagonetne varijacije" u Narodnom pozorištu Istočno Sarajevo
Za smrt supružnika Hršum Kujoviću ponovo osam godina robije Za smrt supružnika Hršum Kujoviću ponovo osam godina robije
Izricanje presude Amiru Kujoviću Izricanje presude Amiru Kujoviću
Najčitanije
  • Paljanin prijetio policijskom službeniku, pa lišen slobode
    11h 15m
    0
  • Aktivan novi radar - prepoznaje čak i ukradena auta
    11h 39m
    1
  • Uštipci sa špinatom
    7h 18m
    0
  • Dodik: Prosječna plata do kraja 2026. godine iznosiće 1.000 evra
    8h 3m
    1
  • Dodik: Treba da dobijemo Nobelovu nagradu za ekonomiju
    8h 30m
    4