Nina Brčkalo student generacije Ekonomskog fakulteta na Palama

24.11.2021. 15:11
2
IZVOR: Katera

Student generacije Ekonomskog fakulteta Pale, Univerziteta u Istočnom Sarajevu je diplomirani ekonomista Nina Brčkalo iz Pala, koja je na kraju osnovnih studija ostvarila prosjek od 9,9.

Brčkalo je u izjavi novinarima danas rekla da je nakon završenih osnovnih studija na Palama upisala master studije u Beogradu.

Ona je preporučila svim budućim studentima da upišu Ekonomski fakultet na Palama, istakavši da se radi o prestižnoj visokoškolskoj ustanovi, koja je perspektivna i koja se trudi da modernizuje programe i nastavu.

Ekonomski fakultet Pale, Univerziteta u Istočnom Sarajevu danas je obilježio svoju krsnu slavu Svetog Stefana Dečanskog i ukupno 69 godina postojanja, i 28 godina rada na Palama, odnosno u Republici Srpskoj.

Danas je na ovoj visokoškolskoj ustanovi promovisano 49 diplomiranih ekonomista i 12 diplomiranih ekonomista za turizam i hotelijerstvo, te pet magistara, mastera ekonomije. 

  • Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika

 

Komentari 2
  • Generic placeholder image
    Lola 25.11.2021. 14:20
    Da ovaj Boško Tomić nije kloniran, pošto na svakoj manifestaciji od Sarajeva, Jahorine, Banja Luke u prvom redu? A o većini nema pojma ni šta se dešava ali neka je prvi red pa ko ga šiša...
  • Generic placeholder image
    Anti bot 24.11.2021. 15:23
    I Boško Tomić diplomirao?
Povezane vijesti
Međunarodni FIBA turnir 3h3 u Palama od 25. do 28. juna Međunarodni FIBA turnir 3h3 u Palama od 25. do 28. juna
Pale: U četvrtak koncert Muzičkog ansambla „Pale“ Pale: U četvrtak koncert Muzičkog ansambla „Pale“
Na Filozofskom fakultetu promovisane tri naučne monografije Žane Gavrilović Na Filozofskom fakultetu promovisane tri naučne monografije Žane Gavrilović
Najčitanije
  • Večeras promocija knjige „Uvijek prvi“ u Kulturnom centru Pale
    20h 13m
    0
  • Promovisano devet doktora nauka Univerziteta u Istočnom Sarajevu (FOTO)
    16h 13m
    1
  • Predavanje Muharema Bazdulja sutra u Galeriji „Žarko Vidović“
    17h 18m
    0
  • Danas potpisivanje Memoranduma o dokumentovanju stradanja Srba u Istočnom Sarajevu
    20h 7m
    1
  • KMF „Jahorina“ poražen u finalu, Kojić uputio čestitku za odličnu sezonu
    19h 48m
    0