Normalizovan saobraćaj u Milićima

23.11.2021. 12:27
0
IZVOR: SRNA

U mjestu Johovac u opštini Milići normalizovan je saobraćaj, nakon završenog policijskog uviđaja saobraćajne nezgode, saopšteno je iz Auto-moto saveza Republike Srpske.
U ovom mjestu, na magistralnom putu Vlasenica-Zvornik, saobraćaj je bio potpuno obustavljen zbog saobraćajne nezgode u kojoj je jedno lice povrijeđeno, rečeno je Srni ranije u Policijskoj upravi Zvornik.

U saobraćajnoj nezgodi, koja se dogodila u 10.35 časova, učestvovali su automobil i teretno vozilo.

Komentari 0
Povezane vijesti
Normalizovan saobraćaj na magistralnom putu Rogatica–Podromanija Normalizovan saobraćaj na magistralnom putu Rogatica–Podromanija
Zbog udesa obustavljen saobraćaj u mjestu Kozadre na putu Rogatica–Podromanija Zbog udesa obustavljen saobraćaj u mjestu Kozadre na putu Rogatica–Podromanija
Lice teško povrijeđeno u saobraćajnoj nezgodi na području Pala Lice teško povrijeđeno u saobraćajnoj nezgodi na području Pala
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    8h 57m
    3
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    8h 43m
    0
  • Usvojen Pravilnik o povratu PDV-a na prvu nekretninu
    10h 4m
    0
  • Akcija prikupljanja sredstava za tron ikone Bogorodice Mlekopitateljnice na Palama
    7h 20m
    1
  • Pozovimo 17185 za Aleksandru Ilić
    12h 25m
    0