Nova pobjeda odbojkašica Srbije

28.08.2019. 20:06
0
IZVOR: Srpska info

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije zabilježila je i četvrtu pobjedu na Evropskom prvenstvu, a danas je u 4. kolu grupe “A” pobijeđena Grčka rezultatom 3:0 (25:21, 25:17, 25:21).

Dobro je Srbija otvorila utakmicu protiv Grčke, povela sa 5:1, a onda su Grkinje postepeno uhvatile rezultatski priključak, smanjile na dva poena (10:8), međutim, Srbija ni u jednom trenutku nije dozvolila preokret. Još sigurnije izabranice selektora Zorana Terzića bile su u drugom setu, a bez većih problema i treći dio su privele kraju.

Nakon 4. kola Srbija ima maksimalan učinak. U prvom kolu sa 3:0 je pobijedila Finsku da bi zatim sa po 3:1 slavila u utakmicama protiv Bugarske i Francuske. Narednu utakmicu, ujedno i poslednju u grupi “A” Srbija igra sutra protiv Turske od 18 časova i 30 minuta.