Od sutra oblačno sa kišom u pojednim dijelovima Srpske

31.10.2021. 19:01
0
IZVOR: SRNA

U Republici Srpskoj i Federaciji BiH (FBiH) sutra se očekuje postepeno naoblačenje, koje će krajem dana donijeti kišu u pojedinim područjima.

Jutro će biti pretežno vedro, u kotlinama i oko rijeka moguća je magla, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Naoblačenje sa zapada i juga donijeće poslije podne u tim krajevima kišu, koja će tokom noći na utorak, 2. novembar, zahvatiti ostale predjele.

Vjetar će biti slab do umjeren, južnog smjera, a u večernjim časovima povremeno jaki udari juga na zapadu i jugozapadu, saopšteno je iz Federalnog hidrometeorološkog zavoda.

Jutarnja temperatura vazduha biće od nula do pet, na jugu do 10, a najviša dnevna od 12 do 18 stepeni Celzijusovih.

Temperatura vazduha izmjerena u 14.00 časova: Višegrad i Rudo sedam, Foča devet, Srbac 11, Prijedor, Bugojno, Livno, Zenica i Sarajevo 13, Novi Grad 14, Gacko, Bihać i Tuzla 15, Banjaluka, Bijeljina, Mrakovica, Doboj, Srebrenica, Han Pijesak i Mostar 16, Ribnik 17, Bileća, Sokolac, Čemerno i Šipovo 18, te Trebinje i Mrkonjić Grad 19 stepeni Celzijusovih.

Komentari 0
Povezane vijesti
Danas hladnije uz kišu, ponegdje moguće lokalne nepogode Danas hladnije uz kišu, ponegdje moguće lokalne nepogode
Sutra oblačno sa jačom kišom Sutra oblačno sa jačom kišom
Izdato upozorenje na obilne padavine u Srpskoj Izdato upozorenje na obilne padavine u Srpskoj
Najčitanije
  • Desanka Maksimović – Srpska pjesnikinja koja je uvijek bila uz „male” ljude iz naroda
    5h 44m
    0
  • Pušten saobraćaj na putu Sarajevo-Foča za laka vozila
    23h 47m
    0
  • Tužilac se nije pojavio na ročištu optuženom za smrt supružnika Hršum
    23h 29m
    12
  • Upozorenje na pokušaje prevare putem Viber i SMS poruka
    19h 42m
  • U Krivodolima služen pomen za srpske žrtve ustaškog zločina
    18h 13m
    0