Odbojkašice Srbije ne znaju za poraz

05.10.2022. 20:29
0
IZVOR: srpskainfo.com

Odbojkašice Srbije nastavljaju sa odličnim partijama na Svjetskom prvenstvu.

Ovoga puta bolje su bile od Dominikanske Republike sa maksimalnih 3:0 u setovima (26:24; 25:20; 25:17).

Dominikanke su prvom setu pravile probleme izabranicama Danijela Santarelija koje su nakon 24:24 uspjele povezati dva poena za osvajanje prvog seta.

U drugom i trećem setu nisu imale problema.

Ovo im je inače sedma pobjeda u nizu sa kojom i dalje drže prvo mjestu u novooformljenoj grupi.

Najefikasnije su bile Tijana Bošković sa 15 i Jovana Stevanović sa 10 poena, dok je kod Dominikanske Republike najefikasnija bila Gaila Gonzales Lopez sa 13 poena.

Piše: Nikola Kukrić

Komentari 0
Povezane vijesti
Pobjeda Srbije nad Kinom Pobjeda Srbije nad Kinom
Počinje Svjetsko prvenstvo u odbojci, nastupa i Srbija Počinje Svjetsko prvenstvo u odbojci, nastupa i Srbija
Kako je srpski obavještajac otkrio tajne planove i primorao NATO da odgodi bombardovanje? Kako je srpski obavještajac otkrio tajne planove i primorao NATO da odgodi bombardovanje?
Najčitanije
  • Firma “Konstrukcije Monting” zapošljava radnike u stalni radni odnos
    22h 2m
    3
  • U toku pretresi na 13 lokacija, osam lica uhapšeno
    22h 33m
    2
  • Obavještenje o planiranim prekidima električne energije za sutra
    15h 24m
    0
  • Preminuo mali Gavrilo, dječak koji je prije nekoliko godina ujedinio Srbiju
    14h 42m
    0
  • Bjelica i Knežević razgovarali o očuvanju sjećanja na "Bele vukove"
    22h 5m
    0