Održana Skupština PFS Istočno Sarajevo

25.06.2021. 18:35
0
IZVOR: Sportdc.net

Skupština Područnog fudbalskog saveza Istočnog Sarajeva održana je danas na Sokocu.

Delegati su na Skupštini usvojili finansijski izvještaj za 2020. godinu, kao i plan i program rada za 2021. godinu.

Sjednici Skupštine prethodila je i sjednica Izvršnog odbora PFS Istočno Sarajevo.

Delegati Skupštine, kao i članovi IO prisustvovali su nakon sjednice svečanom otvaranju Memorijalnog turnira "Vladica Babović i Srđan Tomić".

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Poslanica Jasmina Obradović, na koju je bačena šok bomba, doživjela moždani udar Poslanica Jasmina Obradović, na koju je bačena šok bomba, doživjela moždani udar
Haos u Skupštini Srbije: Upaljene baklje, izbila tuča (VIDEO) Haos u Skupštini Srbije: Upaljene baklje, izbila tuča (VIDEO)
Mogući raspored pozicija u Banjaluci: SNSD i PDP oprezni, SDS i DNS za sada bez mandata Mogući raspored pozicija u Banjaluci: SNSD i PDP oprezni, SDS i DNS za sada bez mandata
Najčitanije
  • Običaji i vjerovanja na Blagovijesti
    14h 23m
    0
  • Sara Tošić iz Sokoca, finalistkinja izbora Mis BiH za Mis svijeta, ponosna na svoje korijene
    6h 33m
    1
  • Nestao banjalučki fotograf Mladen Popović
    14h 49m
    0
  • Uhapšena zbog posjedovanja više vrsta opojnih droga
    12h 32m
    2
  • Poznat stepen povreda lovca koga je napao medvjed na području Igrišta
    10h 42m
    2