Oduzet džip zbog falsifikovane šasije

19.05.2020. 10:30
0
IZVOR: Srna

Pripadnici Policijske uprave Doboj oduzeli su džip u vlasništvu lica iz federalne opštine Tešanj čiji su inicijali DŽ.K. zbog falsifikovanog broja šasije.

Iz Policijske uprave saopšteno je da je vozilo oduzeto juče.

Nakon dokumentovanja i kompletiranja predmeta, Okružnom javnom tužilaštvu u Doboju biće dostavljen izvještaj o krivičnom djelu falsifikovanje isprave.

Komentari 0
Povezane vijesti
Maloljetnik pucao iz puške i ranio dvoje vršnjaka u mjestu Prijakovci Maloljetnik pucao iz puške i ranio dvoje vršnjaka u mjestu Prijakovci
U Doboju sutra završnica projekta „Mladi kao osnov za humaniju i solidarniju Republiku Srpsku“ U Doboju sutra završnica projekta „Mladi kao osnov za humaniju i solidarniju Republiku Srp...
Preventivna kampanja „Oružje ne štiti, oružje ubija“ – edukativna predavanja za osnovce Preventivna kampanja „Oružje ne štiti, oružje ubija“ – edukativna predavanja za osnovce
Najčitanije
  • Licu iz Rogatice skidan novac sa bankovnog računa u iznosu od 1.200 KM
    19h 29m
    0
  • Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    13h 28m
    4
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    11h 34m
    3
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    20h 25m
    2
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    9h 6m
    0