Oglasili se iz tužilaštva o uzroku autobuske nesreće kod Trebinja

17.06.2023. 20:21
1
IZVOR: srna.rs

Uviđajem nakon saobraćajne nesreće u Trebinju, u kojoj su dva lica poginula, nije utvrđen bilo kakav tehnički kvar, niti neispravnost autobusa, kao ni tragovi kočenja, pa se pretpostavlja da je vozač zaspao, rekao je Srni portparol trebinjskog Okružnog javnog tužilaštva Srđan Vukanović.

On je naveo da će više detalja o uzrocima nesreće najvjerovatnije biti poznato nakon obdukcije tijela vozača, koja će biti obavljena sutra u Banjaluci.

Saobraćajna nesreća, u kojoj su dva lica poginula, a 13 povrijeđeno, dogodila se rano jutros kada je autobus koji je prevozio radnike Osnovne škole "Georgi Stojkov Rakovski" iz Banjaluke, udario u brdo, a potom u kameni zid u mjestu Dražin Do kod Trebinja.

Povrijeđeni su smješteni u trebinjsku bolnicu, a jedan teže povrijeđeni pacijent je transportovan helikopterom iz trebinjske bolnice u Univerzitetski klinički centar Republike Srpske u Banjaluci.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    72 18.06.2023. 09:24
    Da li je tačno, da je vozač imao 72 godine. Negdje je neko objavio da je tako.
Povezane vijesti
Nema povrijeđenih u sudaru kamiona i automobila na putu Novo Goražde – Čajniče Nema povrijeđenih u sudaru kamiona i automobila na putu Novo Goražde – Čajniče
MUP Srpske: Od sutra veće kazne za vozače MUP Srpske: Od sutra veće kazne za vozače
UKC RS: Pacijent izvršio samoubistvo skokom sa petog sprata UKC RS: Pacijent izvršio samoubistvo skokom sa petog sprata
Najčitanije
  • Lice teško povrijeđeno u saobraćajnoj nezgodi na području Pala
    23h 11m
    0
  • Firma „Konstrukcije Monting“ zapošljava radnike u stalni radni odnos
    19h 35m
  • Dragoljub Jeličić, dječak heroj Velikog rata
    28.05.2026
    4
  • "Jagnjijada" 7. juna na Vučijoj Luci
    23h 55m
    4
  • Povećan materinski dodatak u Srpskoj
    15h 29m
    1