OK „Igman“ novi klub u Istočnoj Ilidži (FOTO)

16.11.2022. 20:29
0
IZVOR: katera.news

OK „Igman“ je od večeras novi klub u Istočnoj Ilidži. Puno ljubavi, motiva i želje je izraženo na večerašnjoj prvoj sjednici Skupštine OK „Igman“.

Osnivači su dobro poznati odbojkaški stručnjaci i treneri kao što su Miroslav Lučić, Slavica Govedarica i Gordija Lučić.

Ciljevi su jasni, afirmacija djece i učenje sportskom životu, koji će treneri približiti svakom novom, budućem odbojkašu.

Na sjednici su predstavljeni predsjedavajući, kao i planovi za narednu sezonu. Za prvog predsjednika kluba izabran je Marinko Božović, dok će funkciju predsjednika Skupštine obavljati Tamara Stojanović, nekadašnja odbojkašica "Slavije" i mostarskog SOK-a.

Klub od sljedeće sezone želi selektovati pionirsku sekciju, koja će moći da se takmiči u drugoj ligi Republike Srpske.

  • Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika

Foto: Peđa Krstović

Dugoročni cilj „Igmana“  jeste pokrenuti i mušku odbojku, koja je itekako zapostavljena na ovim prostorima.

Trener Miroslav Lučić, višedecenijski trener OK „Slavija“ izrazio je veliko zadovoljstvo povodom osnivanja kluba, te je istakao kako je sastav cijelog odbora veoma kvalitetno i stručno osoblje.

- U klubu su ljudi koji su se već dokazali na sportskom polju, a posebno u odbojci. Tako da podrška i kvalitet sigurno neće izostati u realizaciji naših ciljeva – rekao je Lučić, komentarišući kako je drugi cilj muška odbojka, koja sigurno fali našem gradu. 

U ovom klubu već postoji veliki odaziv djevočica i dječaka koji na samim počecima broji preko 80 djece.

Komentari 0
Povezane vijesti
Predavanje Borisa Bulatovića „Andrić između književnosti i politike“ u Istočnoj Ilidži Predavanje Borisa Bulatovića „Andrić između književnosti i politike“ u Istočnoj Ilidži
"Marš odbrane" na Ilinjaču 21. jula "Marš odbrane" na Ilinjaču 21. jula
Bilbord i leci „NE BIH U NATO“ u Istočnoj Ilidži i Istočnom Novom Sarajevu Bilbord i leci „NE BIH U NATO“ u Istočnoj Ilidži i Istočnom Novom Sarajevu
Najčitanije
  • Ubistvo sudije Ilića
    5h 12m
    48
  • Kojić zatražio objašnjenje MUP-a o policijskoj akciji u diskoteci „Enigma“
    4h 4m
    0
  • Policija saopštila da nije upotrijebila silu tokom službenih radnji na Palama
    1h 33m
    10
  • "Ljubav je valjda jedina stvar na svetu koju ne treba objašnjavati ni tražiti joj razlog“
    4h 52m
    0
  • Paljanka Sofija Škipina prvi diplomirani ekonomista sa prosjekom 10,00 u istoriji fakulteta
    5h 19m
    1