Omogućen ulazak u Crnu Goru i na Šćepan Polju

23.12.2020. 11:13
0
IZVOR: SRNA

Na graničnom prelazu Hum-Šćepan Polje, na magistralnom putu Sarajevo-Podgorica, nakon novog seta mjera Ministarstva zdravlja Crne Gore, omogućen je ulazak u ovu zemlju uz odgovarajući test, potvrđeno je u Graničnoj policiji BiH.

Od uvođenja mjera zaštite od virusa korona na ovom prelazu nije se moglo ući u Crnu Goru zbog nedostatka sanitarnog inspektora na crnogorskoj strani, dok je prelaz radio u suprotnom smjeru.

U Crnu Goru trenutno se može ući uz serološki ili pi-si-ar (PCR) test, a od subote, 26. decembra, samo uz PCR test.

Za vozila čija ukupna masa prelazi 16 tona zbog lošeg stanja puta odavno je zabranjen saobraćaj na dionici Foča-Šćepan Polje.

Komentari 0
Povezane vijesti
Za Milošem Medenicom biće raspisana nacionalna potjernica Za Milošem Medenicom biće raspisana nacionalna potjernica
Vesna i Miloš Medenica osuđeni na po 10 godina Vesna i Miloš Medenica osuđeni na po 10 godina
Prevoznici danas blokiraju granice Prevoznici danas blokiraju granice
Najčitanije
  • Sjećanja Hrešana na dolazak Austrougarske imperije u BiH
    14h 40m
    31
  • Crkva Vaznesenja Hristovog i Uspenja Presvete Bogorodice u Čajniču
    2h 59m
    0
  • Potpuno istinita priča o keruši Gabi, heroju Beograda čiji spomenik i danas stoji u ZOO vrtu (VIDEO)
    2h 49m
    33
  • Sjećanje na protu Stevana Bakovića: Čuvar duše sarajevskih Srba u 19. vijeku
    2h 56m
    6
  • Mihailo Madžarević - Ratnik kojem su se divili srpski kraljevi
    16h 30m
    2