Ostavio upaljen automobil, pa ostao bez njega

16.01.2020. 12:19
0
IZVOR: SRNA

Nepoznato lice ukralo je automobil "škoda" koji je, prema prijavi vlasnika, bio otključan i sa motorom u pogonu na Trgu Jovana Raškovića u Modriči, saopšteno je iz Policijske uprave Doboj.

Policiji je slučaj prijavljen juče i u toku je rad na rasvjetljavanju krivičnog djela teška krađa.

Modrička policija juče je lišila slobode vozača čiji su inicijali M.S. sa područja ove opštine kod kojeg je utvrđeno prisustvo alkohola u organizmu od 2,35 promila.

Komentari 0
Povezane vijesti
Maloljetnik pucao iz puške i ranio dvoje vršnjaka u mjestu Prijakovci Maloljetnik pucao iz puške i ranio dvoje vršnjaka u mjestu Prijakovci
Krađa u Sokocu: Ukraden novčanik sa ličnim dokumentima i novcem Krađa u Sokocu: Ukraden novčanik sa ličnim dokumentima i novcem
Preventivna kampanja „Oružje ne štiti, oružje ubija“ – edukativna predavanja za osnovce Preventivna kampanja „Oružje ne štiti, oružje ubija“ – edukativna predavanja za osnovce
Najčitanije
  • "Vi idite, ja ostajem!" - Miloš Ćirković, posljednji heroj kosovske bitke
    20h 56m
    15
  • Opština Pale: Obavještenje
    23h 48m
    0
  • Stijaković: Tog dana ustaše su zaklale 22 člana moje najbliže porodice
    13h 34m
    0
  • Nenad Vuković pojačanje Pokreta sigurna Srpska
    19h 4m
    0
  • Dođe li do krvi, opet ćemo biti prvi: Šta otkrivaju pisma Desanke Maksimović ruskim prevodiocima
    17h 58m
    0