Osvijetljen košarkaški teren u Miljevini

23.09.2022. 15:34
0
IZVOR: radiofoca.com

Nakon osvjetljavanja terena za fudbal, na igralištu Osnovne škole „Sveti Sava“ u Miljevini osvjetljen je i teren za košarku.

Akciju postavljanja četiri nova reflektora organizovalo je Udruženje građana „Miljevina“. Pored Opštine, ovu akciju podržali su fočanski privrednici i građani.

Udruženje građana „Miljevina“ u sličnoj akciji, prošle godine obezbijedilo je sredstva za postavljanje reflektora na terenu za mali fudbal.

Komentari 0
Povezane vijesti
Fočanske heroine u bijelom: Lijepa riječ je pola terapije Fočanske heroine u bijelom: Lijepa riječ je pola terapije
Ljubomir Todović osvojio srebro na balkanskom prvenstvu Ljubomir Todović osvojio srebro na balkanskom prvenstvu
Pjesma o djevojčici Veli - cvijećem dočekala crnogorsku vojsku i zbog toga ubijena (FOTO) Pjesma o djevojčici Veli - cvijećem dočekala crnogorsku vojsku i zbog toga ubijena (FOTO)
Najčitanije
  • Dan sjećanja na ubijenu i stradalu djecu Srpskog Sarajeva - poziv na molitvu
    3h 40m
    11
  • Stradanje sarajevskih ljekara – Grad u kojem je ubijena Hipokratova zakletva
    3h 38m
    4
  • Ni nakon 24 godine nema sudskog epiloga za ubistvo Rista Jugovića
    22h 38m
    6
  • Francuz dostojan Miloša Obilića - izdao je NATO i spasao živote srpskih vojnika
    3h 29m
    2
  • Zatvorski čuvari dobijaju povoljnije uslove za penziju
    18h 8m
    1