Otkazani letovi iz Sarajeva za Istanbul i Beč

03.01.2022. 09:45
0
IZVOR: Srna

Letovi za Istanbul i Beč, koji su bili zakazani za jutros sa Međunarodnog aerodroma Sarajevo, otkazani su zbog magle.

Otkazani su letovi avio-kompanija "Austrijan erlajns" i "Turkiš erlajns" koji su bili planirani za 7.00 časova, odnosno za 8.30, objavljeno je na zvaničnoj veb stranici sarajevskog aerodroma.

Gotovo svi letovi sa Međunarodnog aerodroma Sarajevo bili su otkazani i juče zbog guste magle koja je sprečavala uzlijetanje i slijetanje aviona.

Proteklih dana u Sarajevu je registrovana prekomjerna zagađenost vazduha.

Komentari 0
Povezane vijesti
Vuk Karadžić dobija trg u Beču Vuk Karadžić dobija trg u Beču
Meta POSKOK-a na aerodromu u Sarajevu Benjamin Mešak, predsjednik NO Aerodroma Meta POSKOK-a na aerodromu u Sarajevu Benjamin Mešak, predsjednik NO Aerodroma
Pokušaj otimanja imovine u Istočnoj Ilidži sprečen uz pomoć RUGIP i te lokalne zajednice Pokušaj otimanja imovine u Istočnoj Ilidži sprečen uz pomoć RUGIP i te lokalne zajednice
Najčitanije
  • Kako je spomenik kralju Petru u Sarajevu zamijenjen orlom
    21h 55m
    1
  • Na današnji dan 1931. godine: Po Staljinovom nalogu srušen Hram Hrista Spasitelja u Moskvi
    8h 35m
    0
  • Pogledajte najstariju srpsku crkvu u Srbiji, u njoj se krstio Stefan Nemanja
    21h 51m
    0
  • Zoran Trapara izabran za potpredsjednika Skupštine opštine Istočna Ilidža
    18h 26m
    11
  • Saopštenje Udruženja gardista Prve gardijske motorizovane brigade Glavnog štaba Vojske Republike Srpske
    14h 31m
    0