Pacijent uhapšen zbog krađe slika iz Zavoda "Miroslav Zotović"

14.06.2021. 12:35
0
IZVOR: Nezavisne

Policija u Laktašima uhapsila je pacijenta Dragana M. (47) zbog sumnje da je iz Zavoda za fizikalnu medicinu i rehabilitaciju "Dr Miroslav Zotović" ukrao četiri slike.

Kako je saopšteno iz Policijske uprave Banjaluka, uz navođenje inicijala, ukradene umjetnine su pronađene umotane u bijelu tkaninu.

-O događaju je obaviješten dežurni tužilac OJT Banja Luka, koji se izjasnio da se radi o krivičnom djelu 'Krađa' te naložio da se nakon kompletiranja predmeta dostavi Izvještaj o počinjenom krivičnom djelu u redovnoj proceduri - navodi se u saopštenju banjalučke Policijske uprave.    

Komentari 0
Povezane vijesti
Ko sve u Republici Srpskoj ima manju platu od policajca početnika Ko sve u Republici Srpskoj ima manju platu od policajca početnika
Istočna Ilidža: Žena uhvaćena u krađi Istočna Ilidža: Žena uhvaćena u krađi
Pucao na policiju i ukrao im vozilo pa sletio s puta Pucao na policiju i ukrao im vozilo pa sletio s puta
Najčitanije
  • Uhapšen policijski službenik
    15h 45m
    0
  • Noć uoči Blagovijesti je posebna
    20h 35m
    5
  • Običaji i vjerovanja na Blagovijesti
    1h 29m
    0
  • Pao snijeg u Budvi usred proljeća, mještani u šoku
    15h 6m
    0
  • Život i smrt vladike Varnave Nastića (1914-1964): Episkop koji je odbio Pavelića
    2h 18m
    4