Partizan savladao Zvezdu

27.01.2023. 21:44
0
IZVOR: srna.rs

Košarkaši Partizana savladali su večeras u dramatičnoj završnici Crvenu zvezdu 79:78, u 21. kolu Evrolige.

Partizan se tako revanširao Zvezdi za poraz u decembru u "Štark Areni", kada su crveno-bijeli trojkom Nemanje Nedovića slavili sa 76:73.

Nedović je i večeras u posljednjim sekundama pogodio trojku, ali to nije bilo dovoljno za preokret.

Luka Vildoza je sa 26 poena i šest skokova bio najefikasniji u Zvezdi, Nedović je upisao 23, a u Partizanu Zak Ledej 20, Dante Egzum 18 poena i šest asistencija i Matijas Lesor 13 poena, uz osam skokova.

Sada obje ekipe imaju po 10 pobjeda i 11 poraza i nastaviće borbu za plasman među osam najboljih u Evroligi.

Komentari 0
Povezane vijesti
U čast Srećka Forcana – Odigran memorijalni košarkaški turnir u Rogatici U čast Srećka Forcana – Odigran memorijalni košarkaški turnir u Rogatici
Srbija i BiH u istoj grupi Srbija i BiH u istoj grupi
Hoće li kvalifikacije za SP ukrstiti Srbiju i BiH? Hoće li kvalifikacije za SP ukrstiti Srbiju i BiH?
Najčitanije
  • Pažnja: Natpis „21.maj 2025. i kill“ na školskoj klupi u OŠ „Sveti Sava“
    17h 54m
    0
  • Dušanov zakonik danas puni 676 godina
    4h 57m
    6
  • Nestanak Boža Lopatića: Civilna zaštita Istočnog Starog Grada organizovala opsežnu potragu
    20h 28m
    3
  • Ispred škole "Sveti Sava" pojačano prisustvo policije zbog prijeteće poruke
    5h 32m
    2
  • Mihajlo Bukvić – Učenik generacije Srednje škole „28. juni”
    18h 4m
    3