Pet finala za džudiste „Slavije“ u Berkovićima

01.06.2022. 18:26
0

Džudisti mlađih uzrasnih kategorija džudo kluba „Slavija“ nastupili su proteklog vikenda na dva međunarodna turnira.

U Berkovićima, na desetom međunarodnom turniru „Berković open 2022“ u nedjelju, mladi džudisti Slavije iz Istočnog Novog Sarajeva izborili su pet finalnih mečeva.

Uspješniji od ostalih finalista bio je Stefan Škiljević, koji je osvojio prvo mjesto i okitio se zlatnom medaljom.

Drugim mjestom morali su se zadovoljiti Marija Ušćumlić, Đorđe Marković i Veljko Krajšumović.

Dan ranije, u Splitu, na kupu Salona open 2022nastupio je Ensar Hadžiavdić i plasirao se na treće mjesto u konkurenciji  U 14.