Pet lica povrijeđeno u saobraćajnoj nezgodi na putu Ljubogošta - Podromanija

20.05.2024. 08:30
0
IZVOR: srna.rs

U sudaru dva automobila i kamiona na magistralnom putu Ljubogošta - Podromanija u mjestu Podkrajevi pet lica je povrijeđeno, rekla je Srni portparol Policijske uprave Istočno Sarajevo Vesna Stokanović.

Stokanovićeva je navela da se nezgoda dogodila u 6.00 časova, te da su povrijeđeni odvezeni u Klinički centar Univerziteta u Sarajevu.

On je rekla da će više detalja o utroku sudara biti poznato nakon uviđaja.

Saobraćaj na ovoj dionici trenutno se odvija usporeno, jednom trakom.

Komentari 0
Povezane vijesti
Obustavljen saobraćaj u Ljubogošti na putu Sarajevo-Pale Obustavljen saobraćaj u Ljubogošti na putu Sarajevo-Pale
Mladić iz Sarajeva teško povrijeđen nakon pada sa krova automobila u pokretu Mladić iz Sarajeva teško povrijeđen nakon pada sa krova automobila u pokretu
Normalizovan saobraćaj na magistralnom putu Rogatica–Podromanija Normalizovan saobraćaj na magistralnom putu Rogatica–Podromanija
Najčitanije
  • Firma „Braća Marjanović“ zapošljava
    20h 12m
    0
  • Zaboravljeni korijeni: Manastir Stuplje - Čelinac (VIDEO)
    14h 54m
    0
  • Diana Budisavljević - Srpski anđeo
    17h 44m
    0
  • Lice lišeno slobode zbog krađe u Istočnoj Ilidži
    23h 43m
    2
  • Osnovano Udruženje arhitekata Istočno Sarajevo
    22h 51m
    1