Plesni studio "Fuego" osvaja prva mjesta u svim kategorijama

02.08.2023. 09:18
0
IZVOR: srna.rs

Plesni studio "Fuego" sa Pala, koji postoji svega dvije godine, osvaja prva mjesta u svim kategorijama na različitim takmičenjima, a među 60 članova je mlada Anđela Ždrale /14/ koja u dosadašnjoj karijeri ima dvije titule prvaka BiH.

Anđela je izjavila Srni da se plesom bavi 10 godina, da je učestvovala na mnogobrojnim festivalima i osvajala mnoge nagrade.

Ona je dodala da joj je san da postane trener i da drugima prenosi ljubav prema plesu.

Svjetski prvak u disko-densu i predsjednik Kluba Milan Milinković rekao je Srni da su u plesnom studiju "Fuego" zastupljeni hip-hop, šou-dens i moderni plesovi, te da su članovi učestvovali na mnogobrojnim takmičenjima Srbiji, Austriji i u BiH, na kojima su imali zapažene rezultate.

On je najavio da će Klub vršiti upis novih članova od septembra, a da se zainteresovani mogu prijaviti putem "Instagram" stranice "Fuega".

Milinković je 10 godina uzastopno prvak BiH, pobjednik Svjetskog kupa i trenutno najbolji televizijski koreograf na Balkanu. Njegov rad je odobrilo pet nacionalnih televizija.

Koreograf je najvećeg Dječijeg muzičkog festivala "Ritam Evrope".