Počele pripreme fudbalera Famosa

27.01.2022. 19:55
0
IZVOR: sportdc.net

Fudbaleri Famosa počeli su večeras sa pripremama za drugi dio sezone u Drugoj ligi Republike Srpske grupa "Istok".

Prozivci i prvom treningu "motorista" prisustovala su 32 igrača uz dvojicu opravdano odsutnih. Poslije nezgodne povrede koju je zadobio još u drugom kolu jeseni, prvom treningu je prisustvovao i kapiten Srđan Vitković, koji se polako vraća u trenažni proces.

- Kompletne pripreme obavićemo ovdje na našem terenu. Raduje me što nema problema sa povredama, kao i da nam se vratio kapiten Vitković. Imamo nekoliko izostanaka sa prvog treninga, ali već od narednih trebalo bi da smo svi na okupu. Imamo dovoljno vremena za pripreme, daleko je prvenstvo i sve ćemo polako odraditi da kao i obično budemo pravi kada počne borba za bodove. Jesu uslovi malo teži trenutno, snijeg i niske temperature, ali zbog poslovnih obaveza igrača prinuđeni smo da radimo pod reflektorima. Zbog toga, posebno ih moram pohvaliti što se u ovakvom broju odazivaju i dolaze na treninge, rekao nam je Vladimir Drinjak.

Plan je da se odigraju četiri prijateljske utakmice, a za sada je sigurno da će se igrati 5. februara sa imenjakom iz Hrasnice, te sedam dana kasnije protiv Mošćanice.

Komentari 0
Povezane vijesti
Navijači Dinama uz splitsku „torcidu“ u borbi protiv Srba Navijači Dinama uz splitsku „torcidu“ u borbi protiv Srba
Marija Šekarić iz Pala upornošću do fudbalskog sna Marija Šekarić iz Pala upornošću do fudbalskog sna
Dembele proglašen za fudbalera godine Dembele proglašen za fudbalera godine
Najčitanije
  • Rogatičanin lišen slobode zbog sumnje da je počinio nasilje nad životinjama
    23h 16m
    0
  • Istorija i razvoj informativnih glasila i službi u Palama
    21h 21m
    0
  • Vještaci medicinske struke saglasni da Dudaković nije sposoban za suđenje
    18h 21m
    13
  • Pritvor muškarcu osumnjičenom za pokušaj ubistva u Istočnom Novom Sarajevu
    14h 15m
    1
  • IRB RS planira iznajmiti pijacu na Palama
    22h 1m
    0