Poginulo pet osoba u avionskoj nesreći u Francuskoj

21.05.2022. 21:07
0
IZVOR: srna.rs

Pet osoba poginulo je danas u udesu lakog turističkog aviona "žadel D140" na jugoistoku Francuske, saopštila je policija.

Nesreća se dogodila u popodnevnim satima u departmanu Izer, a avion petosjed je bio u vlasništvu jednog aerokluba, rekli su policijski izvori.

Televizija BFM je javila da su tijela žrtava pronađena u potpuno ugljenisanom stanju.

Komentari 0
Povezane vijesti
Grčka i dalje u plamenu, Francuska i Španija stavljaju požare pod kontrolu Grčka i dalje u plamenu, Francuska i Španija stavljaju požare pod kontrolu
Vatrena stihija zahvatila Francusku i Španiju, evakuisano gotovo 300.000 ljudi Vatrena stihija zahvatila Francusku i Španiju, evakuisano gotovo 300.000 ljudi
Francuska: Više od 2.000 smrtnih slučajeva usljed vrućine Francuska: Više od 2.000 smrtnih slučajeva usljed vrućine
Najčitanije
  • Smrtno stradalo lice u saobraćajnoj nesreći u Rogatici
    23h 57m
    0
  • Godinama bez rotacije: Učitelji u školama Sarajevsko-romanijske regije traže pravedniji raspored rada
    20h 7m
    0
  • Miholjdan `72 na Ilidži
    23h 38m
    0
  • Pale: Sajam oldajmera pobudio uspomene na stara vremena
    13h 23m
    2
  • Lubura na Svjetskom prvenstvu u Ekvadoru
    15h 10m
    0