Pojačan intenzitet saobraćaja na putevima Srpske

07.11.2021. 20:29
0
IZVOR: Katera

U večernjim časovima posljednjeg dana vikenda pojačan je intezitet saobraćaja na najfrekventnijim putnim pravcima, unutar gradova, kao i ka pojedinim graničnim prelazima.

Kolovozi su mjestimično vlažni ili mokri, a na putevima duž riječnih tokova, po dolinama i kotlinama, magla smanjuje vidljivost, zbog čega je neophodna prilagođena vožnja.

- Vozačima skrećemo pažnju i na učestale odrone zemlje i kamenja na kolovoz na dionicama u usjecima i pored kamenih kosina, te podsjećamo da je u BiH, bez obzira na vremenske uslove, obavezno posjedovanje zimske opreme - saopšteno je iz AMS Republike Srpske.

Zbog urušavanja dijela kolovoza i dalje je obustavljen saobraćaj na regionalnom putu Podgrab –Jahorina, u mjestu Lisovići.

Na magistralnom putu MI-111 Sarajevo-Foča, zabranjen je saobraćaj za teretna vozila i autobuse preko 3,5 tone i preusmjeren je preko Romanije.

Komentari 0
Povezane vijesti
Pale: U subotu 34 godine od osnivanja ratne bolnice "Koran" Pale: U subotu 34 godine od osnivanja ratne bolnice "Koran"
Pale: U petak obilježavanje Dana oslobođenja u Drugom svjetskom ratu Pale: U petak obilježavanje Dana oslobođenja u Drugom svjetskom ratu
Učenici iz Rusije u posjeti Palama Učenici iz Rusije u posjeti Palama
Najčitanije
  • Ana Njego: Vođa pobune protiv liferanata 1917. godine
    5h 44m
    13
  • Godišnjica napada na svešteničku porodicu Starovlah na Palama
    3h 40m
    8
  • Ko je sve utemeljio Srpsku Atinu
    5h 41m
    4
  • Godišnjica "krvavog Uskrsa" na Plitvičkim jezerima
    3h 13m
    0
  • „Bejbi bum“ u porodilištu Bolnice "Srbija" proteklog vikenda
    4h 49m
    0