Pokrenut postupak usklađivanja redova vožnje autobuskih linija

13.03.2026. 10:07
1
IZVOR: srna.rs

Grad Istočno Sarajevo pokrenuo je postupak usklađivanja redova vožnje autobuskih linija.

Iz Gradske uprave je saopšteno da će svim prevoznicima biti ponuđeni novi polasci za određene linije, u skladu sa zahtjevima i stvarnim potrebama građana i jedinica lokalne samouprave.

U postupku usklađivanja redova vožnje autobuskih linija mogu učestvovati svi zainteresovani prevoznici sa područja grada koji imaju odgovarajuće važeće licence.

Prevoznici koji prvi put učestvuju i oni koji su izvršili izmjene u registru, trebalo bi da dostave po jedan primjerak ovjerene kopije registracije preduzeća, odnosno ovjerena rješenja za rad za samostalnog privrednika.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Anđa 13.03.2026. 10:25
    I linija Istočno Sarajevo-Sarajevo da li će ponovo biti uspostavljena
Povezane vijesti
Raspisan konkurs za dodjelu stipendija studentima Raspisan konkurs za dodjelu stipendija studentima
Gradska i opštinske vlasti sutra o rješavanju problema vodosnabdijevanja Gradska i opštinske vlasti sutra o rješavanju problema vodosnabdijevanja
Sjednica Boračke organizacije Srpske u Istočnom Sarajevu Sjednica Boračke organizacije Srpske u Istočnom Sarajevu
Najčitanije
  • Na današnji dan prije 81. godinu oslobođen Jasenovac
    15h 3m
    5
  • Istočna Ilidža: Uhapšeno lice zbog ugrožavanja sigurnosti i napada na policajce
    13h 19m
    1
  • ViK Istočno Sarajevo: Vanredno obavještenje
    15h 29m
    0
  • Sjećanje na žrtve jednog od najvećih zločina NATO agresije: Murino (VIDEO)
    15h 15m
    2
  • Djecu im nećemo oprostiti: 27 godina od krvavog NATO zločina u Murini (VIDEO)
    15h 8m
    4