Poletarci Džudo kluba "Sparta" najbolji u Milićima

16.03.2025. 19:18
0
IZVOR: katera.news

U sportskoj dvorani u Milićima održan je Međunarodni džudo turnir „Milići open 2025“, koji je okupio mlade džudiste različitih uzrasnih kategorija, od poletaraca do kadeta.

Džudisti „Sparte“ su ostvarili odlične rezultate, a u uzrastu poletaraca osvojili su pehar za najbolju ekipu turnira.

Zlatne medalje osvojili su Novak Janjić, Jakov Glogovac, Jovan Kezunović, Đorđe Lučić, Marko Lučić i Nikša Škrba.

Srebro su osvojili Sara Šakić i Luka Đureinović, dok je bronzanu medalju osvojio Matija Sikima.

Komentari 0
Povezane vijesti
Medalje za Džudo klub „Spartu“ u Berkovićima Medalje za Džudo klub „Spartu“ u Berkovićima
Mihajlo Pandžić bronzani na evropskom kupu mladih nada u Sarajevu Mihajlo Pandžić bronzani na evropskom kupu mladih nada u Sarajevu
Mijanović: Znanje, energiju i ljubav prema džudou usmjerio sam na najmlađe sugrađane (FOTO) Mijanović: Znanje, energiju i ljubav prema džudou usmjerio sam na najmlađe sugrađane (FOTO)
Najčitanije
  • Naši ljudi kroz staru štampu-prvi dio
    2h 5m
    0
  • Aco Stanišić iz DEMOS-a prešao u SNSD
    20h 13m
    6
  • Na današnji dan rođen Filip Višnjić
    2h 13m
    0
  • Prenos ekshumiranih ostataka najmilijih - događaj bez presedana u istoriji
    2h 5m
    1
  • Ćosić: Na brdu Koran na Palama biće izgrađena crkva Svetog Stefana
    16h 41m
    7