Policajac počinio samoubistvo u automobilu

27.05.2020. 12:03
0
IZVOR: Srpska.info

U mjestu Goliješnica kod Žepča jutros je samoubistvo počinio D. M. (50), policijski službenik Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) Zeničko-dobojskog kantona.

Naime, 50-godišnji policajac samoubistvo je počinio u privatnom automobilu, nedaleko od svoje kuće, a pronašli su ga supruga i sin, prenosi Avaz.

Iako je davao znake života, nažalost, na putu do Kantonalne bolnice Zenica je preminuo.

Još nije poznat motiv zbog kojeg je policajac, o kojem kolege imaju isključivo riječi hvale, odlučio dići ruku na sebe.

Komentari 0
Povezane vijesti
Preminula žena koju je jutros ranio suprug Preminula žena koju je jutros ranio suprug
Preminuo muškarac koji je ubio punicu i teško ranio suprugu Preminuo muškarac koji je ubio punicu i teško ranio suprugu
Ruku na sebe diglo 108 ljudi u Srpskoj: Tragične brojke alarm za društvo Ruku na sebe diglo 108 ljudi u Srpskoj: Tragične brojke alarm za društvo
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    13h 0m
    3
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    12h 46m
    0
  • Usvojen Pravilnik o povratu PDV-a na prvu nekretninu
    14h 7m
    0
  • Akcija prikupljanja sredstava za tron ikone Bogorodice Mlekopitateljnice na Palama
    11h 23m
    1
  • Istočna Ilidža: Potpisivanje ugovora o stipendiranju u srijedu
    13h 12m
    0