Полицајац починио самоубиство у аутомобилу

27.05.2020. 12:03
0
ИЗВОР: Srpska.info

У мјесту Голијешница код Жепча јутрос је самоубиство починио Д. М. (50), полицијски службеник Министарства унутрашњих послова (МУП) Зеничко-добојског кантона.

Наиме, 50-годишњи полицајац самоубиство је починио у приватном аутомобилу, недалеко од своје куће, а пронашли су га супруга и син, преноси Аваз.

Иако је давао знаке живота, нажалост, на путу до Кантоналне болнице Зеница је преминуо.

Још није познат мотив због којег је полицајац, о којем колеге имају искључиво ријечи хвале, одлучио дићи руку на себе.

Коментари 0
Повезане вијести
Преминула жена коју је јутрос ранио супруг Преминула жена коју је јутрос ранио супруг
Преминуо мушкарац који је убио пуницу и тешко ранио супругу Преминуо мушкарац који је убио пуницу и тешко ранио супругу
Руку на себе дигло 108 људи у Српској: Трагичне бројке аларм за друштво Руку на себе дигло 108 људи у Српској: Трагичне бројке аларм за друштво
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    11h 31m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    11h 17m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    12h 38m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    9h 54m
    1
  • Источна Илиџа: Потписивање уговора о стипендирању у сриједу
    11h 43m
    0