Policija oduzela BMW vozaču koji za kazne duguje blizu 10.000 KM

19.11.2024. 13:33
0
IZVOR: srpskainfo.com

Sarajevska policija oduzela je automobil marke „bmw od tridesetogodišnjeg S.H. iz Kaknja, koji ima dug za neplaćene saobraćajne kazne u iznosu od 9.550 KM.

Izvršenim provjerama utvrđeno je da je S.H. višestruki povratnik u činjenju prekršaja iz oblasti saobraćaja, da vozilom upravlja prije stjecanja prava na upravljanje, a u registru novčanih kazni i prekršajnih evidencija ima dug po osnovu neplaćenih kazni u iznosu od 9.550 KM – navodi se u saopštenju MUP Kantona Sarajevo.

Protiv S.H. Opštinskom sudu u Sarajevu biće podnesen zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka za počinjeni prekršaj.

Komentari 0
Povezane vijesti
Završeni deveti protesti mladih u Sarajevu, novo okupljanje 14. marta Završeni deveti protesti mladih u Sarajevu, novo okupljanje 14. marta
Srbi i Sarajevo – magla krije uspomene (VIDEO) Srbi i Sarajevo – magla krije uspomene (VIDEO)
Vozači u BiH za kazne duguju 31 milion KM, ko su rekorderi? Vozači u BiH za kazne duguju 31 milion KM, ko su rekorderi?
Najčitanije
  • Strijelac kažnjava grešku (Dvanaest žigosanih, priča treća)
    5h 29m
    7
  • Kako je nastala najpoznatija fotografija na svijetu
    5h 22m
    51
  • Učenice Gimnazije „Kalinovik“ osvojile prva dva mjesta na Regionalnom takmičenju iz ruskog jezika
    11h 15m
    0
  • Godišnjica proglašenja Milana Obrenovića za kralja
    13h 41m
    52
  • Olimpijski centar „Jahorina“ dijeli dobit: Rogatici 72.000 KM za opremanje učionica
    7h 54m
    2