Полиција одузела BMW возачу који за казне дугује близу 10.000 КМ

19.11.2024. 13:33
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

Сарајевска полиција одузела је аутомобил марке „bmw од тридесетогодишњег С.Х. из Какња, који има дуг за неплаћене саобраћајне казне у износу од 9.550 КМ.

Извршеним провјерама утврђено је да је С.Х. вишеструки повратник у чињењу прекршаја из области саобраћаја, да возилом управља прије стјецања права на управљање, а у регистру новчаних казни и прекршајних евиденција има дуг по основу неплаћених казни у износу од 9.550 КМ – наводи се у саопштењу МУП Кантона Сарајево.

Против С.Х. Општинском суду у Сарајеву биће поднесен захтјев за покретање прекршајног поступка за почињени прекршај.

Коментари 0
Повезане вијести
Записи Владислава Скарића откривају кључну улогу Срба у историји Сарајева Записи Владислава Скарића откривају кључну улогу Срба у историји Сарајева
Затражен притвор предатору који је путем вибера мамио дјевојчицу у Сарајеву Затражен притвор предатору који је путем вибера мамио дјевојчицу у Сарајеву
Нови Град: Мушкарац пријетио и "проклињао Бошњаке који продају кућу Србину" Нови Град: Мушкарац пријетио и "проклињао Бошњаке који продају кућу Србину"
Најчитаније
  • Био је најстарији становник Југославије: Сахранио све најмилије, израсли му трећи зуби
    8h 32m
    2
  • Записи Владислава Скарића откривају кључну улогу Срба у историји Сарајева
    8h 29m
    6
  • Сестре Ковач - чувари изворне пјесме
    9h 56m
    1
  • Мастиловић: Конференција о Дејтону истражује промjене и утицаје на БиХ
    8h 16m
    15
  • У Палама конференција посвећена 30 година Дејтонског споразума
    10h 23m
    17