Policija traga za dječakom nestalim u Zemun polju

05.04.2025. 11:42
0
IZVOR: Telegraf.rs

Vijest o nestanku dječaka Ilije Matića (12) uznemirila je javnost u Srbiji, a sada se ekipi portala Telegraf.rs javio njegov otac. On je za Telegraf potvrdio da je dječak nestao sinoć i da su ga tražili tokom noći u Zemun polju.

- Nisam ga video od preksinoć. Juče ujutru ga je supruga videla, spremila ga je i ispratila u školu. Nakon toga se više nije javljao - rekao je zabrinuti otac.

On je potvrdio da je Ilija i ranije bježao od kuće, ali da nije siguran da je ovog puta to slučaj.

- Nisam više siguran šta da mislim - rekao je.

Kako je za Telegraf nezvanično potvrđeno, nestanak dječaka je prijavljen sinoć, policija je na terenu i traži ga cijelu noć, ali od njega još uvijek nema ni traga ni glasa.

Dječak je mršav, ima kratku smeđu kosu i smeđe oči učenik je šestog razreda osnovne škole.

Ilija je sinoć na sebi je imao sive "najk" patike sa crvenim znakom, crno-teget trenerku, jaknu sa zelenim fluorescentnim tačkama i sivi ranac, potvrdio je otac dječaka. Ekipa Telegrafa sinoć je posjetila osnovnu školu "Ilija Birčanin", ali oko nje nije bilo nikoga.

Mještani su se samoorganizovali i bili su na ulici u potrazi za njim. Među njima su bili drugi učenici škole u koju Ilija ide, njihovi roditelji i učitelji, kao i komšije.

- Sinoć smo ga tražili celu noć, bilo je nas stotinjak roditelja, ali nismo ga našli - rekao je Ilijin tata.

Kada je Ilija Matić poslednji put viđen?

Dječak je navodno sinoć oko 21, 21.30, viđen na "poljani" u Zemun polju, sa starijim dječacima. Kako se priča među mještanima, dječaku ovo "nije prvi put da bježi od kuće.

Komentari 0
Povezane vijesti
Prije osam mjeseci pala nadstrešnica: Dio Beograda i dalje pod blokadama Prije osam mjeseci pala nadstrešnica: Dio Beograda i dalje pod blokadama
Incidenti na Bulevaru – lete baklje, čuju se topovski udari, samo nekoliko minuta po završetku protesta Incidenti na Bulevaru – lete baklje, čuju se topovski udari, samo nekoliko minuta po završe...
Dva skupa u Beogradu: Današnji dan nije običan Dva skupa u Beogradu: Današnji dan nije običan
Najčitanije
  • Kada je planirano otvaranje Lidlovih prodavnica u BiH?
    12h 31m
    0
  • Romanijska Lazarica – prava nebesnica
    13h 59m
    0
  • Pale: Narednih dana potraga za krdom jelena koji uništavaju usjeve
    4h 26m
    4
  • Prijeko potreban dnevni centar za djecu sa poteškoćama u razvoju
    4h 32m
    0
  • Sveeparhijski sabor u spomen na sveštenomučenike dabrobosanske 19. jula u Bilješevu kod Kaknja
    13h 49m
    0