Policijski službenik počinio samoubistvo

07.03.2024. 19:42
0
IZVOR: srpskainfo.com

Juče je došlo do tragedije u Orašju i Posavini gdje je policijski službenik koji je obavljao funkciju načelnika Odjela Kriminalističke tehnike i KDZ MUP Županije Posavske te bivši komandir policijske stanice Orašje počinio samoubistvo.

Tragedija se dogodila u porodičnoj kući, a tijelo pronašao je dežurni ljekar.

Ova informacija potvrđena je iz MUP-a za Crnu Hroniku.

Juče je oko 14.30 PS Orašje dobila prijavu kojom je dežurni ljekar DZ Orašje prijavio da je u porodičnoj kući u 48. Ulici u Orašju pronađeno tijelo policijskog službenika D.K.

Na mjesto događaja je upućena patrolna ophodnja koja je potvrdila navode prijave i osigurala mjesto događaja do dolaska nadležnog tužitelja, dežurnih kriminalističkih istražitelja i tehničara kao i dežurnog ljekara, mrtvozornika DZ Orašje.

Na mjestu događaja je obavljen uviđaj te je dežurni mrtvozornik pregledao tijelo i utvrdio da se radi o samoubistvo vješanjem nakon čega je tijelo predato porodici radi sahrane.

Komentari 0
Povezane vijesti
Potvrđena optužnica za zločine nad Srbima u Orašju Potvrđena optužnica za zločine nad Srbima u Orašju
BiH nedostaju hiljade policajaca BiH nedostaju hiljade policajaca
Detalji tragedije u Palama: Obavljen uviđaj, tijelo prevezeno na obdukciju Detalji tragedije u Palama: Obavljen uviđaj, tijelo prevezeno na obdukciju
Najčitanije
  • Pažnja: Natpis „21.maj 2025. i kill“ na školskoj klupi u OŠ „Sveti Sava“
    19h 17m
    0
  • Nestanak Boža Lopatića: Civilna zaštita Istočnog Starog Grada organizovala opsežnu potragu
    21h 51m
    4
  • Dušanov zakonik danas puni 676 godina
    6h 20m
    6
  • Ispred škole "Sveti Sava" pojačano prisustvo policije zbog prijeteće poruke
    6h 55m
    2
  • Risto Bozalo nudi instrukcije za osnovce, srednjoškolce i studente
    4h 33m
    0