Posao u Istočnom Sarajevu - SiM Impex zapošljava

26.05.2022. 15:55
0
IZVOR: katera.news

Sa više od 22 godine iskustva, SiM Impex iz Banjaluke se pozicionirao među lidere u distribuciji rezervnih dijelova, opreme i kozmetike za putnička i laka komercijalna vozila na tržištu BiH.

U 31 poslovnoj jedinici širom Bosne i Hercegovine možete pronaći dijelove provjerenih i pouzdanih proizvođača, a takođe dobiti i stručnu podršku.

Uposlenici SiM Impexa veliku pažnju posvećuju edukaciji zaposlenih i kupaca, što im omogućava da budemo u korak sa brzim promjenama koje su karakteristične za automobilsku industriju.

Od 2017. godine SiM Impex je dio LKQ Evrope, podružnice LKQ korporacije, vodećeg distributera automobilskih aftermarket dijelova za putnička, laka komercijalna i industrijska vozila u Evropi.

Ova kompanija trenutno zapošljava oko 27.000 ljudi u više od 20 evropskih država, sa mrežom od preko 1.000 poslovnica. Organizacija snabdijeva preko 100.000 samostalnih servisa u preko 20 zemalja.

U širenju svoje distributivne mreže i jačanju kompanije, SiM Impex zapošljava nove radnike u poslovnoj jednici u Istočnom Sarajevu, i to:

Trgovac rezervnih dijelova za putnička vozila M/Ž (1)

Uslovi:

• Srednja stručna sprema

• Sa ili bez radnog iskustva

• Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač

• Dinamičnost i predanost poslu

• Osnovno poznavanje rada na računaru

• Sklonost ka prodaji i usluživanju kupaca

• Komunikativnost i ljubaznost

Opis posla:

• Prodaja auto dijelova, auto opreme i kozmetike krajnjim korisnicima i mehaničarima

• Izdavanje računa i naplata

• Dostava robe kupcima

• Praćenje i dopuna asortimana robe

• Analiza zahtjeva kupaca i saradnja sa službom nabavke

Lokacija: Istočno Sarajevo

Broj pozicija: 1

Datum isteka oglasa: 31. maj 2022.

SiM Impex nudi:

• Dugoročno zaposlenje u perspektivnoj privrednoj grani

• Internacionalno korporativno radno okruženje

• Stimulativna i redovna primanja

• Prijatan i podsticajan radni ambijent

• Usavršavanje u poslu uz mogućnost unapređenja.

SiM Impex će kontaktirati kandidate koji uđu u uži izbor, a podaci ostalih kandidata ostaće u njihovoj bazi potencijalnih kandidata za posao.

Komentari 0
Povezane vijesti
U četvrtak promocija knjige „...i druge priče“ Saše Kneževića U četvrtak promocija knjige „...i druge priče“ Saše Kneževića
Humanitarna premijera filma „Ljubav Tvoja i neposlušnost moja“ u Kulturnom centru Istočno Sarajevo Humanitarna premijera filma „Ljubav Tvoja i neposlušnost moja“ u Kulturnom centru Istočno S...
U toku humanitarni bazar za našu sugrađanku Veru Grgić (FOTO) U toku humanitarni bazar za našu sugrađanku Veru Grgić (FOTO)
Najčitanije
  • Petogodišnjak se ugušio čepom od soka
    18h 50m
    0
  • Upozorenje meteorologa za večeras i sutra
    18h 3m
    0
  • Aprilska penzija 30. aprila
    20h 11m
    3
  • Nikola Golijanin osvojio Otvoreno prvenstvo u tenisu
    22h 24m
    1
  • “Slučajna” greška puni kase trgovaca
    20h 35m
    0