Poskupljuje još 27 vrsta cigareta

06.02.2023. 17:09
0
IZVOR: glassrpske.com

Nakon što je najavu novih maloprodajnih cijena cigareta prije nekoliko dana nešto dostavio TDR d.o.o. Sarajevo, čije nove cijene će biti u primjeni u BiH od 1. marta, korekcije stižu i od kompanije „Filip Moris“.

Njihovi proizvodi, kako je danas najavljeno iz Uprave za indirektno oporezivanje BiH, poskupljuju od 13. marta ove godine u iznosu od deset do 20 pfeninga, a na listi se nalazi 27 vrsta cigareta.

Autor: Vedrana Kulaga Simić

Slika

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Da li će biti dovoljno gasa u BiH i hoće li poskupjeti? Da li će biti dovoljno gasa u BiH i hoće li poskupjeti?
Vlast Srpske "zaboravila" ograničiti marže za meso, voće, povrće Vlast Srpske "zaboravila" ograničiti marže za meso, voće, povrće
Inflacija prazni novčanike građana, ali puni budžete Inflacija prazni novčanike građana, ali puni budžete
Najčitanije
  • Posne knedle od krompira
    18h 19m
    58
  • Zlato ide ka najvećem nedjeljnom padu od 1983. godine
    18h 31m
    2
  • Preminuo legendarni Čak Noris
    21h 15m
    1
  • Ljepota drugog i drugačijeg: Svjetski dan osoba sa Daun sindromom
    1h 59m
    0
  • Zašto prvi dan proljeća više nije 21. mart?
    21h 21m
    0