Aktivirana ručna bomba, dva lica lakše povrijeđena

31.03.2024. 13:26
0
IZVOR: glassrpske.com

Dva muškarca iz Teslića čiji su inicijali M.J. /20/ i J.S. /25/ lakše su povrijeđena kada se prilikom međusobnog fizičkog naguravanja aktivirala ručna bomba, rečeno je Srni iz Policijske uprave.

Nakon fizičkog naguravanja ispred porodične kuće lica J.S, sinoć u 22.15 časova, bomba koju je ponio M.S. ispala je na tlo, ali su uspjeli da je odbace od sebe.

Usljed aktiviranja bombe J.S. je lakše povrijeđen i pušten je na kućno liječenje, dok je M.J. pod nadzorom policije zadržan u dobojskoj bolnici gdje su mu konstatovane lakše povrede.

Svemu je prethodila svađa M.J. i J.S. u gradu.

Pripadnici Policijske uprave Doboj, pod nadzorom tužioca dobojskog Okružnog javnog tužilaštva, rade na dokumentovanju krivičnih djela izazivanje opšte opasnosti i nedozvoljena proizvodnja i promet oružja ili eksplozivnih materija.

Komentari 0
Povezane vijesti
Pojačane mjere bezbjednosti u Srpskoj Pojačane mjere bezbjednosti u Srpskoj
Do 30. aprila regulisati način isplate penzije Do 30. aprila regulisati način isplate penzije
Na komisiju za bolovanje bez papirologije Na komisiju za bolovanje bez papirologije
Najčitanije
  • Srbi su krivi...
    17h 5m
    47
  • Nestao Predrag Matić iz Sokoca
    13h 4m
    2
  • Ovako je govorio Momo Kapor – Dan u Srbiji počinje nečim tako rijetkim
    17h 8m
    5
  • Uhapšena lica osumnjičena za paljenje teretnog vozila u Palama
    14h 17m
    4
  • Pojačane mjere bezbjednosti u Srpskoj
    8h 23m
    4