Potvrđena optužnica zbog napada na policajca u Palama

04.04.2024. 21:33
8
IZVOR: srna.rs

Osnovni sud na Sokocu potvrdio je optužnicu protiv lica čiji su inicijali K.K, jer je na Palama napao policajca čiji su inicijali P.R. u vršenju službene dužnosti, saopšteno je iz Okružnog tužilaštva u Istočnom Sarajevu.

Lice K.K. je optuženo da je u avgustu 2022. godine u zanatskom centru "Koran" pripadnika Policijske stanice Pale rukama gurnuo sa leđa i snažno ga uhvatio za vrat sa obje ruke, te ga gurnuo preko metalne ograde jednog ugostiteljskog objekta.

Prema optužnici, tom prilikom policajcu je počupao lijevu epoletu sa činovima i poderao lijevi džep košulje i uniforme, nakon čega je uhapšen, a prilikom sprovođenja u službene prostorije ponovo je istog policajca udario glavom u grudni koš.

Komentari 8
  • Generic placeholder image
    Re: Boki 06.04.2024. 14:33
    Što je Knežević bio častan policajac svaka čast njemu. I to što je uradio za Republiku Srpsku i srpski narod posebno na sarajevsko-romanijskom platou i na tom mu svaka čast i hvala mu. Njegovo ime treba da se spominje po herojstvu, i da treba pomoći njegovoj porodici pa i sinovima, zaslužio je. Ali sve ima granice, da napadate policiju i da im se nesmije ništa pa ni suditi to je malo previše. I nije Srdjan Knežević i drugi u ratu željeli danas ovakvu Republiku Srpsku.
  • Generic placeholder image
    Rođo 06.04.2024. 14:16
    Kidišu ljudi opravdano. Da je neko drugi policajca bacio preko ograde i opirao se hapšenju, fasovao bi i pritvora, a ne dvije godine da mu se kiseli predmet.
  • Generic placeholder image
    Roska 05.04.2024. 23:21
    Zar treba toliko vremena da se podigne optužnica???
  • Generic placeholder image
    Boki 05.04.2024. 20:42
    Najjači su mi ovi što kidišu na Kneževiće sa otrcanim frazama kako su herojstvo i tragediju njihovog oca iskoristili. Pa dabogda vi tako koristili smradovi jadni! Njihov otac je i kao policajac bio častan, a ne kao ovi današnji kojima pred nosom dilaju kamione droge dok običan narod driblaju za pojas.
  • Generic placeholder image
    devize 05.04.2024. 17:43
    istjero uniformisanu lopuzu iz kafane.sta je sporno?!
  • Generic placeholder image
    Iskreno422 05.04.2024. 17:00
    Što se nenapiše puno ime napadača. Ako je istina da je Knežević, dosta je i njihovog bilo, on i brat čitav život se izvlače na ime oca i iskoristili su do bezobrazluka. I drugi su stvarali Republiku Srpsku i njihova djeca danas ne rade i nemaju privilegije.
  • Generic placeholder image
    Sova 05.04.2024. 11:15
    Taki se to radi,nekim puno ime i prezime a nekom samo inicijali i krivična djela se prikrivaju
  • Generic placeholder image
    Jovo 05.04.2024. 10:00
    Napišite fino da je riječ o Kosti Kneževiću. Na ime oca se čitav život izvlačio
Povezane vijesti
Članice Kola srpskih sestara ofarbale 4.000 jaja za sugrađane Članice Kola srpskih sestara ofarbale 4.000 jaja za sugrađane
Beogradsko „Kolo“ u Palama Beogradsko „Kolo“ u Palama
Pale: Besplatni preventivni pregledi na Svjetski dan zdravlja Pale: Besplatni preventivni pregledi na Svjetski dan zdravlja
Najčitanije
  • Na današnji dan na Košarama poginuo heroj Ivan Vasojević – Jaguar
    8h 48m
    11
  • Raspored bogosluženja za vaskršnje praznike u hramovima u Istočnom Sarajevu i Sarajevu
    6h 30m
    0
  • Godišnjica najstravičnijeg napada NATO snaga na Saveznu Republiku Jugoslaviju
    8h 49m
    7
  • Božović: Kockanje - tihi razarač porodice i društva, a ne zabava
    9h 40m
    1
  • Tradicionalni Vaskršnji koncert SPD „Sloga“ u Hramu Preobraženja Gospodnjeg
    5h 14m
    0