Požar pričinio veliku štetu na voćnjaku

29.07.2022. 19:12
0
IZVOR: srna.rs

Vatrogasci su danas savladali požar u selu Cikote u opštini Vlasenica u kojem niko nije stradao, spaseni su kuća i pomoćni objekti, ali je pričinjena ogromna šteta na voćnjacima i drugim zasadima na porodičnom imanju Kević, rekao je Srni starješina opštinske Teritorijalne vatrogasne jedinice Pero Tomić.

Tomić je naveo da je porodica Kević u 14.00 časova javila vatrogascima da se vatra približava kući i pomoćnim objektima, te su na teren odmah izašla tri vatrogasca sa jednim vozilom.

- Uspjeli smo nadljudskim naporima da savladamo požar u 17.15 časova, na sreću niko nije nastradao - dodao je Tomić.

Tačan uzrok požara nije poznat.

Tomić je rekao da je trava toliko suva da je dovoljan jedan neugašeni opušak cigarete da je upali i izazove veliku štetu na imanjima.

Komentari 0
Povezane vijesti
Tuzla: Umrle još dvije žene povrijeđene u požaru u Domu penzionera Tuzla: Umrle još dvije žene povrijeđene u požaru u Domu penzionera
Veliki požar u Zagrebu: Gori zgrada Vjesnika Veliki požar u Zagrebu: Gori zgrada Vjesnika
Stabilno zdravstveno stanje povrijeđenih u požaru u Domu penzionera Stabilno zdravstveno stanje povrijeđenih u požaru u Domu penzionera
Najčitanije
  • Humanitarni trening za Vesnu Subašić u Istočnom Sarajevu
    18h 47m
    0
  • Božović: Prevarili su stanovnike Republike Srpske, sad imamo tri Dodika
    8h 46m
    2
  • Odbrana Abazovića pokušava da ospori validnost vještaka MUP-a Srpske
    14h 2m
    0
  • Ponovno brojanje glasačkih listića u izbornim jedinicama Zvornik, Banjaluka i Laktaši
    19h 15m
    1
  • U novembru rođeno 45 beba u Istočnom Sarajevu
    15h 22m
    3