Pred policijom progutao dva pakovanja droge i završio u bolnici

16.09.2024. 21:04
0
IZVOR: glassrpske.com

Nakon što je ga je policija zaustavila u Neumu, vozač iz Zavidovića progutao je dva pakovanja droge spid zbog čega je završio na CUM-u u Mostaru.

Kako su saopštili iz MUP-a Hercegovačko-neretvanskog kantona, u subotu oko 20.50 sati, policijski službenici PS Neum zaustavili su vozilo marke Audi te kontrolisali vozača koji je u jednom trenutku iz prednjeg džepa izvadio dvije vrećice s nepoznatom materijom i progutao ih.

Na upit policijskih službenika što je progutao, isti je izjavio da se radi o drogi spid.

Vozač je odveden u Dom zdravlja Neum, a potom je u pratnji policijskih službenika upućen na CUM Mostar.

Izvršenim provjerama utvrđeno je da se radi o A.Ć. (1987.) iz Zavidovića.

O događaju je upoznata kriminalistička policija te su preduzete sve potrebne mjere.

Komentari 0
Povezane vijesti
Kostrešević: U borbi sa kriminalom bitne su i adekvatne pravosudne mjere Kostrešević: U borbi sa kriminalom bitne su i adekvatne pravosudne mjere
Paljanin ispalio više hitaca nakon svađe Paljanin ispalio više hitaca nakon svađe
Maloljetnik pucao iz puške i ranio dvoje vršnjaka u mjestu Prijakovci Maloljetnik pucao iz puške i ranio dvoje vršnjaka u mjestu Prijakovci
Najčitanije
  • Radomir Nešković – legendarni komandant Leteće rogatičke brigade
    16h 41m
    19
  • Bombardovanje bolnice u Kasindolu 1995. godine
    1h 11m
    4
  • Danas obilježavamo Svjetski dan folklora
    2h 15m
    0
  • Trifković: Osmanski izvori otkrivaju važne stranice srpske istorije
    23h 44m
    0
  • Solistički koncert Ognjena Mojovića sutra u Palama
    23h 30m
    0