Pred tužiocem osumnjičeni za mučko ubistvo u Visokom

11.03.2025. 18:45
0
IZVOR: nezavisne.com

Din Bahtović (24), osumnjičeni za stravičan zločin u Visokom kojeg terete da je ubio svog prijatelja P.E. (24) iz Sarajeva, predat je u nadležnost Kantonalnog tužilaštva Zeničko-dobojskog kantona uz izvještaj o počinjenom krivičnom djelu. Takođe je predat i P.H. koji je osumnjičen za neprijavljivanje krivičnog djela ili učinitelja.

Oni su danas bili na ispitivanju od strane tužioca, nakon čega će tužilac odlučiti o upućivanju prijedloga za određivanje mjere pritvora. Takođe izdata je naredba za obdukciju tijela stradale osobe, koja bi trebalo da otkrije kada i na koji način je počinjen ovaj teški zločin.

Podsjetimo, da su u nedjelju pripadnici MUP-a ZDK odmah po prijavi tijela u stanu, izašli na teren i  potvrdili da je riječ o ubistvu.

Podsjećamo, prema nezvaničnim informacijama, mladić je žrtvu ubio, a potom je izrezao na komade u pokušaju da sakrije tijelo.

Oni su zajedno bili u stanu koji je osumnjičeni naslijedio i u njemu poslednjih mjeseci često boravio sa društvom.

Komentari 0
Povezane vijesti
Duge kolone na ulazu u BiH Duge kolone na ulazu u BiH
Hoće li se država odreći 596 miliona od akciza na gorivo u korist građana? Hoće li se država odreći 596 miliona od akciza na gorivo u korist građana?
Zašto su radnici iz BiH među najtraženijima u Hrvatskoj Zašto su radnici iz BiH među najtraženijima u Hrvatskoj
Najčitanije
  • Istočna Ilidža: Ispred ugostiteljskog objekta fizički napadnuto lice
    11h 28m
    4
  • ViK Istočno Sarajevo: Vanredno obavještenje
    6h 29m
    1
  • Danas slavimo Prvo i drugo obretenje glave Svetog Jovana Krstitelja
    13h 31m
    0
  • ViK Istočno Sarajevo: Vanredno obavještenje
    11h 55m
    1
  • Pozovimo 17185 za Aleksandru Ilić
    3h 21m
    0