Predsjednik Sindikata radnika SIPA ističe da su svi zaposleni na svom radnom mjestu

06.03.2025. 11:24
2
IZVOR: srpskainfo.com

Predsjednik Sindikata radnika SIPA ističe da su svi zaposleni na svom radnom mjestu

Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik najavio je povlačenje zaposlenih Srba iz Republike Srpske u SIPA nakon što je sinoć potpisao zakon kojim se zabranjuje rad te institucije sa nivoa BiH na teritoriju Republike Srpske.

Iako je zakon stupio na snagu, iz Sindikata radnika SIPA, tvrde da se u praksi se ne dešava ništa posebno.

– Mogu samo reći da smo svi na poslu i da nema razlike u odnosu na prethodne dane – izjavio je predsjednik Sindikata radnika SIPA Edin Kahrimanović.

Milorad Dodik pozvao je 300 radnika SIPA da napuste tu instituciju i ponudio im radna mjesta u MUP Republike Srpske, prenosi N1 BiH.

Komentari 2
  • Generic placeholder image
    Mile 06.03.2025. 14:54
    Poji Mile volove na rijeci, hehe ,čovjek je komičar pravi zajebo je Zelenskog
  • Generic placeholder image
    Dodik 06.03.2025. 11:38
    Osecam se uvredjeno i osmudjeno!
Povezane vijesti
Potraga za muškarcem koji je na Dobrinji ubio ženu Potraga za muškarcem koji je na Dobrinji ubio ženu
Danas i sutra neradni dani Danas i sutra neradni dani
M:tel nastavlja stabilan rast: 16,7 miliona KM dobiti u prvom kvartalu 2026. godine M:tel nastavlja stabilan rast: 16,7 miliona KM dobiti u prvom kvartalu 2026. godine
Najčitanije
  • U pucnjavi na Dobrinji poginulo jedno lice
    9h 6m
    0
  • Na današnji dan počeo egzodus Srba iz Zapadne Slavonije
    17h 9m
    0
  • Najhladnije prvomajsko jutro na Sokocu od 1961. godine
    13h 31m
    0
  • Potraga za muškarcem koji je na Dobrinji ubio ženu
    7h 42m
    0
  • Uhapšen muškarac osumnjičen za ubistvo žene na Dobrinji
    6h 42m
    0