Prenos utakmica Svjetskog prvenstva u fudbalu na Trgu Srbija

20.11.2022. 13:13
0
IZVOR: katera.news

Uz odobrenje FIFA-e i BHT1, na LED displeju na Trgu Republike Srbije, biće organizovan prenos svih utakmica Svjetskog prvenstva u fudbalu, od 20. novembra do 18. decembra.

- Nadamo se da će nas vrijeme poslužiti i da ćemo zajedno moći pratiti fudbalske spektakle i bodriti naše favorite na putu ka uspjehu – istakao je načelnik opštine Istočno Novo Sarajevo Jovan Katić.

Podsjećamo, Svjetsko prvenstvo počinje danas, a učestvovaće 32 selekcije podijeljene u osam grupa, među kojima je i reprezentacija Srbije.

Reprezentacija Srbija nalazi se u grupi G, sa Brazilom, Kamerunom i Švajcarskom.

U prvom kolu, reprezentacija Srbije igraće protiv Brazila, u četvrtak, 24. novembra, od 20.00 časova po srednjoevropskom vremenu.

Slika

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Fudbaleri Španije novi svjetski prvaci Fudbaleri Španije novi svjetski prvaci
Građani pokrenuli inicijativu za moratorijum na izgradnju stambenih zgrada u Istočnom Sarajevu Građani pokrenuli inicijativu za moratorijum na izgradnju stambenih zgrada u Istočnom Sarajevu
Engleska osvojila bronzu Engleska osvojila bronzu
Najčitanije
  • Obustavljen saobraćaj u Rogoušićima zbog fizičkog sukoba više lice
    17h 33m
    22
  • Pale: Večeras protest povodom incidenta u diskoteci „Enigma“
    4h 30m
    28
  • Sjećanje na smrt šestogodišnje Biljane Nikolić - rana koja ne zarasta
    4h 39m
    4
  • Licima uručeni prekršajni nalozi zbog pokazivanja polnog organa na javnom mjestu
    2h 21m
    3
  • Mačak prenosio drogu u zatvor
    21h 50m
    0