Priveden pijani putnik zbog prijetnje bombom u avionu

07.11.2023. 20:02
0
IZVOR: srna.rs

Policija je na Međunarodnom aerodromu "Šeremetjevo" u Moskvi privela pijanog putnika, koji je putovao na liniji između Guangdžoua i Moskve, zbog siledžijskog ponašanja i prijetnji bombom u avionu.

U saopštenju policije navodi se da je poslata patrola kako bi dočekala avion iz Guangdžoua.

Jedan od putnika, očigledno pijan, psovao je tokom leta i ignorisao pozive posade da se smiri. Pres-služba policije navela je da je putnik, star 39 godina, tvrdio da ima bombu ispod majice.

Putnik je priveden, a medicinskim pregledom ustanovljeno je da je pod dejstvom alkohola, prenio je TASS.

Tokom pretresa nije pronađena eksplozivna naprava.

Komentari 0
Povezane vijesti
U Moskvi tokom januara palo najviše snijega u posljednjih više od 200 godina U Moskvi tokom januara palo najviše snijega u posljednjih više od 200 godina
Najveće padavine u Moskvi u posljednjih 56 godina Najveće padavine u Moskvi u posljednjih 56 godina
Na današnji dan 1931. godine: Po Staljinovom nalogu srušen Hram Hrista Spasitelja u Moskvi Na današnji dan 1931. godine: Po Staljinovom nalogu srušen Hram Hrista Spasitelja u Moskvi
Najčitanije
  • Preminula Ljiljana Zelen Karadžić
    16h 35m
    1
  • Godišnjica ubistva porodice Olujić
    22h 52m
    2
  • Na današnji dan rođen serdar Janko Vukotić
    23h 0m
    4
  • U petak sahrana Ljiljane Zelen Karadžić
    10h 10m
    1
  • Ajdin Pašović, prvi Paljanin na ZOI, u posjeti opštinskoj upravi (FOTO)
    18h 42m
    0