Prvi trijumf "Sokolova" na pripremama

29.09.2022. 11:23
0
IZVOR: sportdc.net

Košarkaši "Slavije" iz Istočnog Sarajeva savladali su juče "Kakanj" u prijateljskoj utakmici u Istočnom Sarajevu rezultatom 94: 89.

Bila je ovo napadački izuzetno kvalitetna predstava Sokolova, a nastupili su i Daniel Rouč i Ilajdža Holifield, koji su se u petak priključili timu.

Ilajdža Holifield tek treba da potvrdi svoj ugovor tokom mjesec dana. Rouč je na prvom meču ubacio 11 poena, a Holifild šest.

Srđana Stanića može da raduje jako dobra rola mladog centra Kristijana Krunića, koji je na najbolji način iskoristio svoje minute i ubacio 17 poena. Krunić je bio najefikasniji na utakmici.

Dušan Elez je iza njega bio košgeterski najviše raspoložen sa 13, dok je Srđan Kočić ubacio 12 poena.

Darko Damjanović je također bio dvocifren sa 11 poena, dok je Igor Bojović ubacio sada već svoje standardne tri trojke na pripremama i stao na desetom poenu.

Komentari 0
Povezane vijesti
„Partizan“ u polufinalu ABA lige „Partizan“ u polufinalu ABA lige
Vlaseničanke predvodile "Vojvodinu 021" do srebrne medalje Vlaseničanke predvodile "Vojvodinu 021" do srebrne medalje
Košarkaši „Jahorine“ savladali „Slobodu“ iz Tuzle Košarkaši „Jahorine“ savladali „Slobodu“ iz Tuzle
Najčitanije
  • Sjećanje na Vidovdan 1994. godine u Srpskoj Ilidži
    22h 50m
    0
  • Od pucnja u Sarajevu do Pančeva - Kako žive potomci braće Gavrila Principa (VIDEO)
    20h 54m
    23
  • Govor vladike Nikolaja na Vidovdan 1916. godine
    19h 24m
    1
  • Još tri dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    23h 4m
    3
  • Mudre riječi cara Lazara i danas imaju poseban značaj: “Glava se ne polaže u grob nego u temelj” (VIDEO)
    22h 54m
    0