Putnik pokušao da otvori vrata aviona tokom leta iznad Atlantika

04.03.2025. 20:01
0
IZVOR: nezavisne.com

Putnik u avionu španske kompanije Plus ultra izazvao je paniku na letu od Madrida do Karakasa kada je pokušao da otvori vrata dok se letjelica nalazila iznad Atlantika, prenose danas mediji.

Kako su naveli očevici, putnik je iznenada skočio iz sjedišta i pojurio ka izlazu, cimajući ručku vrata aviona, navodi Dejl mejl.

Šokirani putnici počeli su da vrište, a osoblje aviona je hitro reagovalo i uz pomoć nekoliko putnika savladalo čoveka.

Ostatak leta on je proveo u zadnjem dijelu aviona, vezanih ruku uz stalni nadzor članova kabinskog osoblja.

Incident se dogodio 28. februara dok se avion Erbas A330 nalazio iznad Atlantika, na pola puta ka prestonici Venecuele.

Tokom sukoba sa putnikom koji je probao da otvori vrata povrijeđen je jedan član osoblja, prenosi Tanjug.

Uprkos incidentu, avion je bezbijedno i na vrijeme sletio u Karakas, gdje su vlasti uhapsile putnika koji je izazvao probleme.

Za sada nije poznato šta ga je navelo da pokuša da otvori vrata aviona.

Komentari 0
Povezane vijesti
Srušio se ruski avion, poginuli putnici i posada Srušio se ruski avion, poginuli putnici i posada
Zahvaljujući njima sportisti sigurno stigli kući na doček Zahvaljujući njima sportisti sigurno stigli kući na doček
ER Srbija odškolovala prvu ženu na kapetanskoj poziciji u istoriji kompanije ER Srbija odškolovala prvu ženu na kapetanskoj poziciji u istoriji kompanije
Najčitanije
  • Ruski monah koji je dao život za Republiku Srpsku i slobodu srpskog naroda
    1h 56m
    12
  • Herojski podvig na Jahorini: Spašen život mladog bicikliste
    23h 31m
    1
  • U Palama svečano otkriven spomenik posvećen stvaraocima i braniocima Republike Srpske
    8h 0m
    8
  • U Istočnom Sarajevu predstavljen rogatički krompir i romanijski skorup-kajmak (FOTO)
    7h 4m
    0
  • Tuševljak: Svirepost nad sarajevskim Srbima ima sva obilježja genocida
    11h 35m
    3