Путник покушао да отвори врата авиона током лета изнад Атлантика

04.03.2025. 20:01
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Путник у авиону шпанске компаније Плус ултра изазвао је панику на лету од Мадрида до Каракаса када је покушао да отвори врата док се летјелица налазила изнад Атлантика, преносе данас медији.

Како су навели очевици, путник је изненада скочио из сједишта и појурио ка излазу, цимајући ручку врата авиона, наводи Дејл мејл.

Шокирани путници почели су да вриште, а особље авиона је хитро реаговало и уз помоћ неколико путника савладало човека.

Остатак лета он је провео у задњем дијелу авиона, везаних руку уз стални надзор чланова кабинског особља.

Инцидент се догодио 28. фебруара док се авион Ербас А330 налазио изнад Атлантика, на пола пута ка престоници Венецуеле.

Током сукоба са путником који је пробао да отвори врата повријеђен је један члан особља, преноси Танјуг.

Упркос инциденту, авион је безбиједно и на вријеме слетио у Каракас, гдје су власти ухапсиле путника који је изазвао проблеме.

За сада није познато шта га је навело да покуша да отвори врата авиона.

Коментари 0
Повезане вијести
Срушио се руски авион, погинули путници и посада Срушио се руски авион, погинули путници и посада
Захваљујући њима спортисти сигурно стигли кући на дочек Захваљујући њима спортисти сигурно стигли кући на дочек
ЕР Србија одшколовала прву жену на капетанској позицији у историји компаније ЕР Србија одшколовала прву жену на капетанској позицији у историји компаније
Најчитаније
  • Од понедјељка тотална обустава саобраћаја на дионици локалног пута Хреша – Вучија Лука
    10h 51m
    0
  • Ђорђе Карађорђевић, јунак из давних времена
    18h 38m
    2
  • Пуњене паприке којима нико не може да одоли
    16h 46m
    0
  • Кошаркаши Србије стижу у Сарајево
    15h 59m
    0
  • Обавјештење о планираним прекидима у испоруци електричне енергије
    19h 59m
    0