Račun na mejl uz poklon od 3GB neta

28.09.2022. 14:44
0
IZVOR: katera.news

Pametnu odluku da račune za vaše telekomunikacione usluge dobijate putem elektrosnke pošte, m:tel nagrađuje poklonom od 3GB mobilnog interneta.

Vrijeme je za pametne i odgovorne odluke. Učinite sve kako biste uštedjeli svoje vrijeme, ali i dali svoj doprinos očuvanju životne sredine. Odlučite se za m:tel uslugu račun na mejl i od sada vaše račune za telekomunikacione usluge dobijajte isključivo putem elektronske pošte.

Ova usluga je besplatna, a pored svih prednosti koje sa sobom nosi, vašu pametnu odluku m:tel nagrađuje sa 3 GB mobilnog neta. Aktivacioni kod dobićete putem imejl adrese koju prijavite i putem koje ćete dobijati m:tel račune.

Poklon od 3 GB mobilnog neta možete da koristite u m:tel mobilnoj mreži 30 dana od dana aktivacije. Dobijeni kod mogu da koriste svi m:tel korisnici, a možete ga i pokloniti nekom drugom.

Aktivacija usluge je veoma jednostavna jer to možete učiniti sami putem portala ili aplikacije Moj m:tel, kontakt centra pozivom broja 0800 50 000 ili na bilo kom m:tel prodajnom mjestu širom BiH.

 

 

Komentari za ovu vijest su isključeni.
Povezane vijesti
Studenti, zakoračite u profesionalni svijet uz podršku m:tel-a Studenti, zakoračite u profesionalni svijet uz podršku m:tel-a
Nova pogodnost za korisnike m:tel Paketa usluga – Kupite više uređaja na rate Nova pogodnost za korisnike m:tel Paketa usluga – Kupite više uređaja na rate
M:tel na „No Limit“ festivalu: Priznanja za kampanje koje mijenjaju zajednicu M:tel na „No Limit“ festivalu: Priznanja za kampanje koje mijenjaju zajednicu
Najčitanije
  • Popis stanovništva iz 1883. godine parohija Rogatica, Sokolac, Glasinac, Goražda...
    19h 29m
    4
  • „Rade, sine, nemoj majke zaboravit...'“
    2h 46m
    2
  • Marica Spasić, hrabra Srpkinja koja je pomagala „Mladoj Bosni“ u borbi protiv okupatora
    13h 39m
    0
  • Potvrđena optužnica protiv Paljanina zbog trgovine drogom
    18h 28m
    0
  • U Bolnici „Srbija“ po prvi put urađena laparoskopska histerektomija
    20h 13m
    0