Randori uspješan u Vršcu

02.02.2022. 21:11
0
IZVOR: sportdc.net

Džudo klub Randori učestvovao je prethodnog vikenda na prvom takmičenju u 2022. godini "Trofej Vršca". 

Randori je osvojio četiri medalje, a zlatno su osvojili Lana Erić (st. pionirke -52kg) i Vojin Lalović (ml. pioniri +60 kg), te bronzane Jan Marković (st. pioniri -46kg) i Lazar Ždrale (kadeti -81kg). 

Na takmičenju u Vršcu nastupilo je oko 600 takmičara iz osam zemalja. Ekipu su predvodili Vuk Divljan i Slavenko Curović.

Komentari 0
Povezane vijesti
Četiri medalje za Rogatičane na takmičenju u Sokocu Četiri medalje za Rogatičane na takmičenju u Sokocu
Odbojkaški klub "Volero" iz Pala osvojio dvije srebrne medalje na međunarodnim turnirima u Grčkoj Odbojkaški klub "Volero" iz Pala osvojio dvije srebrne medalje na međunarodnim turnirima u ...
Nove medalje za Biciklistički klub „Foris" Nove medalje za Biciklistički klub „Foris"
Najčitanije
  • Sjećanje na Predraga Pekija Lasicu: Čovjek pobjedničkog kova
    23h 25m
    11
  • "Vi idite, ja ostajem!" - Miloš Ćirković, posljednji heroj kosovske bitke
    18h 17m
    15
  • Opština Pale: Obavještenje
    21h 9m
    0
  • Stijaković: Tog dana ustaše su zaklale 22 člana moje najbliže porodice
    10h 55m
    0
  • Mladić iz Sarajeva teško povrijeđen nakon pada sa krova automobila u pokretu
    22h 1m
    1