Režim ulaska u Grčku za BiH isti kao za Srbiju

13.05.2021. 19:32
0
IZVOR: rtrs.tv

Najvažnija poruka nakon sastanka sa premijerom Grčke Kirjakosom Micotakisom jeste da se za građane BiH utvrdi isti režim ulaska u Grčku kao što važi za građane Srbije, rekao je za RTRS predsjedavajući Predsjedništva Milorad Dodik.

Istakao je da to je to dobra vijest za građane BiH koji se odluče za ljetovanje u Grčkoj.

- To govori o tome da će naši građani moći slobodno da koriste ta prava i da lakše uđu u Grčku za vrijeme godišnjih odmora - rekao je Dodik nakon sastanka sa grčkim premijerom.

Podsjećamo, Grčka je jednostrano priznala digitalne sertifikate Srbije o vakcinaciji.

Grčka će od 14. maja otvoriti granični prelaz Evzoni i svi vakcinisani građani Srbije moći će bez problema da uđu u Grčku.

Oni koji nisu vakcinisani moraće da imaju negativan PCR test.

Komentari 0
Povezane vijesti
Grčka i Egipat se dogovorili o budućnosti manastira Svete Katarine Grčka i Egipat se dogovorili o budućnosti manastira Svete Katarine
Ratnim zastavama tzv. Armije BiH i pokličima "Alahu ekber" opet zastrašuju srpske povratnike Ratnim zastavama tzv. Armije BiH i pokličima "Alahu ekber" opet zastrašuju srpske povratnike
Vezuv u plamenu, Etna ispušta lavu Vezuv u plamenu, Etna ispušta lavu
Najčitanije
  • Protojerej Danilo Dangubić: Glas
    23h 44m
    1
  • Božović: Bilo bi lijepo da neki od predstavnika Vlade posjete i Istočnu Ilidžu
    19h 11m
    1
  • Prikupljeno 12.393 KM za našeg sugrađanina kojem je izgorjela kuća u Donjoj Ljubogošti
    18h 28m
    1
  • Otvoren novi objekat Studentskog doma u u Istočnom Novom Sarajevu (FOTO)
    21h 32m
    6
  • Švajcarska delegacija posjetila Pale i JP "Gradske toplane" (FOTO)
    18h 29m
    1